czwartek, 20 października 2022

A Place To Bury Strangers na 2 koncertach w Polsce!

Uwaga fani psychodelii, mroku i kontrolowanych hałasów. W lutym 2023 roku spotkamy się z A Place To Bury Strangers! Po fenomenalnym koncercie w Pogłosie w marcu tego roku mistrzowie hałasu przyjadą za kilka miesięcy do Polski na dwa koncerty. Zagrają 6 lutego 2023 roku w warszawskim VooDoo oraz dzień później, 7 lutego w poznańskim Pod Minogą. Na koncerty zaprasza Winiary Bookings.

 

 

 
Nazywani “najgłośniejszym zespołem w Nowym Yorku” A Place To Bury Strangers powracają na dwa koncerty do Polski! Kultowa grupa dowodzona przez Olivera Ackermanna wystąpi 6 lutego w Warszawie oraz dzień później w Poznaniu! 
 

 

A Place To Bury Strangers już od prawie dwudziestu lat zachwyca publiczność swoją muzyką, w której w nieoczywisty sposób mieszają się post-punk, noise rock, shoegaze, psychodelia oraz awangarda. W 2021 roku do składu grupy dołączyli znani z Ceremony East Coat Sandra i John Fedowitz, dzięki którym brzmienie APTBS zyskało na odwadze i przystępności. Na początku lutego tego roku światło dzienne ujrzał 6 duży album zespołu, “See Through You”. Koncerty ekipy Olivera Ackermanna są niczym szamanistyczne doświadczenie, które słuchacz odczuwa całym sobą i tak na pewno będzie na zbliżających się koncertach!

Zobaczcie jak było w marcu w Warszawie: https://www.miedzyuchemamozgiem.pl/2022/03/a-place-to-bury-strangers-warszawa.html

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, przeczytajcie też wywiad z Oliverem! 

https://www.miedzyuchemamozgiem.pl/2022/02/a-place-to-bury-strangers-tworzac.html

 

Bilety są już dostępne na www.winiarybookings.pl