środa, 26 czerwca 2024

Ne Obliviscaris wystąpią w Warszawie!

    

W tekstach rozważania natury niemal filozoficznej, w spisie instrumentów m.in. skrzypce, a w muzyce dużo kombinowania i grania pod włos. Ne Obliviscaris zdecydowanie nie są zainteresowani deathmetalowymi kliszami, tylko rozszerzaniem granic nurtu. Ich ekstremalnie intensywny i poszukujący melodyjny metal śmierci jest jak prog rock w najlepszych latach – odważny, trudny do opisania. Okazja, by się o tym przekonać już 20 października w warszawskiej Proximie! Na koncert zaprasza Knock Out Productions. Jeśli należycie do osób, które oprócz blastów i trupów lubią w death metalu elegancję oraz instrumentalną maestrię, wpadnijcie koniecznie! 


 

 Działają na straży ekstremalnej progresji od ponad dwóch dekad. Ne Obliviscaris to zespół, który nie znosi stagnacji i dreptania w miejscu. Już od wydanego w 2012 roku „Portal of I” zaskarbili sobie sympatię zarówno fanów prog metalu, jak i zdecydowanie intensywniejszego łomotu.

To będzie wyjątkowy wieczór, w ramach którego zespół odegra wydany w ubiegłym roku „Exul” i  przełomowe w ich dyskografii „Citadel”.

 

Więcej o zespole dowiecie się z wywiadu: https://www.miedzyuchemamozgiem.pl/2023/03/ne-obliviscaris-jestesmy-szczesliwi-i.html

Niebawem więcej informacji na temat gości specjalnych! 

Bilety trafią do sprzedaży 1 lipca o 10:00 i będą dostępne na www.knockoutmusicstore.pl