wtorek, 5 marca 2024

Slash w Katowicach: Mammoth WVH gościem specjalnym artysty!

Co może być lepszego od wieczoru spędzonego w towarzystwie fantastycznego zespołu rockowego? Towarzystwo dwóch! Mammoth WVH będzie gościem specjalnym koncertu Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators, który odbędzie się w katowickim Spodku 16 kwietnia 2024. Na to wyjątkowe wydarzenie zaprasza Mystic Coalition! 
Wolfgang Van Halen ma to we krwi. Urodził się, by grać rocka i miał się od kogo uczyć. Nazwa jego zespołu to zresztą hołd dla ojca i wuja – zanim Eddie i Alex zaczęli występować jako Van Halen, ich grupa nazywała się Mammoth. Wolfgang nie skupia się wyłącznie na gitarze, ale wymiata na każdym instrumencie, którego dotknie, więc obie dotychczasowe płyty Mammoth WVH to popis jego wirtuozerskich, wokalnych i kompozytorskich umiejętności. Na koncertach ten solowy projekt przeistacza się oczywiście w rasową hardrockową kapelę najwyższej próby, by dopisywać kolejne rozdziały do dziedzictwa familii Van Halen.


 

Oczywiście, gwiazdą wieczoru będą Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators, którzy przyjeżdżają do nas w ramach The River Is Rising – Rest Of The World Tour ’24. Slash to ikona rocka, wybitny gitarzysta i kompozytor, laureat nagrody Grammy, który sprzedał ponad 100 milionów płyt. Na pytanie o jego miejsce w gitarowym panteonie najlepiej odpowiedział magazyn „Time” – Slash znalazł się tam na drugim miejscu listy największych wirtuozów gitary elektrycznej wszech czasów (Jimi był na pierwszym). Slashowi zawdzięczamy kultowe płyty i riffy największych hitów Guns N’ Roses, od „Sweet Child o' Mine” po „Welcome To The Jungle”, a także znakomite nagrania grup Slash’s Snakepit i Velvet Revolver. Na jego solowym debiucie – zatytułowanym po prostu „Slash” – śpiewali m.in. Ozzy Osbourne, Lemmy, Iggy Pop i Dave Grohl. Czy można lepiej?Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators grają razem już od ponad dekady. Ich ostatni wspólny album – „4” z 2022 r. – wylądował w Stanach na pierwszym miejscu listy najlepiej sprzedających się płyt hardrockowych, a na całym świecie zebrał znakomite recenzje. „Cały ten album to arcydzieło. Jeśli chcesz wiedzieć, jak brzmi prawdziwy rock’n’roll, odpal go odpowiednio głośno” – sugerował dziennikarz „Metal Insidera”. Dobrze radził, ale nigdzie te numery nie zabrzmią lepiej niż na koncercie. Przekonacie się już 16 kwietnia 2024 w katowickim Spodku.Bilety na koncert Slasha dostępne są w serwisie eBilet.pl.

Wejściówka na płytę kosztuje 349 zł złotych.
Ceny pozostałych biletów:
Loża - 499 złotych
Miejsca siedzące, sektory A - 359 zł
Miejsca siedzące, sektory B - 319 zł
Miejsca siedzące, sektory C - 289 zł

Na koncert zaprasza Mystic Coalition, organizator Mystic Festival. To sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym. W jego skład wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.