czwartek, 29 lutego 2024

Summer Dying Loud 2024: Wielki powrót Blaze Of Perdition!

Taki dzień jak dziś zdarza się raz na cztery lata! To doskonała okazja by przedstawić Wam kolejne cztery zespoły, które zasilą skład tegorocznej edycji Summer Dying Loud ! We wrześniu w Aleksandrowie Łódzkim zagrają: Blaze of Perdition, Lili Refrain, Sunnata i Kryształ!

 


 

 

 Po latach postanowili odrodzić się na nowo i powstać jak feniks z popiołów. Blaze Of Perdition to ekipa doskonale znana miłośnikom black metalu. Panowie przyjadą na Summer Dying Loud z nowym materiałem, którego szczegóły ogłoszą już niebawem! Bądźcie czujni! 


Czy marzyliście kiedyś o tym, by świętować urodziny z artystą? Taka okazja nadarzy się już we wrześniu podczas występu Lili Refrain. Lili to artystka nietuzinkowa, która podczas swoich występów tworzy nieprawdopodobny klimat, samodzielnie nie tylko śpiewając, ale też grając na gitarze, klawiszach i bębnach, co udowodniła już kilkukrotnie, w tym podczas ubiegłorocznej edycji Mystic Festival. 

 https://www.miedzyuchemamozgiem.pl/2023/06/mystic-festival-2023-day-3-gojira.html

Więcej o Lili poczytacie tu: https://www.miedzyuchemamozgiem.pl/2022/06/lili-refrain-koncert-to-jedna-z.htmlW Aleksandrowie Łódzkim posłuchamy też fantastycznej grupy Sunnata, która przyjedzie z nowym, piątym w dorobku albumem "Chasing Shadows", który ukaże się 20 kwietnia. Grupa zabierze miłośników metalowych niejednoznaczności, transu i przestrzeni w tajemniczą muzyczną podróż. 

O poprzedniej płycie zespołu poczytacie tu: https://www.miedzyuchemamozgiem.pl/2021/02/sunnata-burning-in-heaven-melting-on.html

W ramach piętnastej edycji SDL wystąpi też Kryształ, który podczas wspólnej trasy z zespołem Gorycz dał się poznać jako jeden z najbardziej obiecujących składów z post-punkowego i shoegaze'owego pogranicza. Tak było w toruńskim NRD: https://www.miedzyuchemamozgiem.pl/2023/10/gorycz-krzta-kryszta-torun-nrd-8102023.html Jak będzie na festiwalu? Coś mi podpowiada, że może być tylko lepiej! 


Karnety niezmiennie dostępne w serwisie https://ebilet.pl/summerdyingloud