czwartek, 29 lutego 2024

Sea You Music Showcase 2024: Zajrzyj do Instytutu Kultury Miejskiej 11 kwietnia!

Tegoroczna edycja Sea You Music Showcase rozpoczyna się w czwartek 11 kwietnia. To wyjątkowa okazja, by zupełnie bezpłatnie odwiedzić nową piękną przestrzeń Instytutu Kultury Miejskiej w Gdańsku, spędzić czas na spotkaniach i na koncercie! 
Po zaplanowanych na ten dzień panelach dyskusyjnych organizatorzy zapraszają na wyjątkowy koncert. O 20:30 w sali audytoryjnej nadarzy się niepowtarzalna okazja, by posłuchać trójmiejskich piosenek, które wykonają muzycy, jakżeby inaczej.. z Trójmiasta! Pieczę nad zespołem objęła Zosia Bartoś znana z Alfah Femmes. Specjalnie powołany skład zagra utwory takich zespołów jak Kobiety, Homosapiens, Bóm wakacje w Rzymie, Marylin Monroe, Pancerne Rowery, Trzy korony, IMTM, Savana czy Ścianka.

Na scenie zobaczymy reprezentację młodej sceny w osobach (oprócz Zofii): Przemka Bartosia (bas i wokal), Tomka Kopra (perkusja), Kuby Zwolana (gitara i wokal), Jakuba Leonowicza (gitara/wokal), Tomasza Rafalskiego (klawisze) oraz gości: Dawida Lipkę (trąbka), Michała Jana Ciesielskiego (saksofon), Jakuba Kozaka (gitara), Jana Kozaka (gitara), Alicję Sobstyl (flet i wokal) i Jakuba Sautycza (konga).

To jedna z tych wyjątkowych okazji, których nie warto przegapić! 


O 19 odbędzie się natomiast panel dyskusyjny pod hasłem „𝗣𝗶𝗼𝘀𝗲𝗻𝗸𝗮 𝗺𝘂𝘀𝗶 𝗽𝗼𝘀𝗶𝗮𝗱𝗮𝗰́ 𝘁𝗲𝗸𝘀𝘁”. W rozmowie prowadzonej przez Jacka Świądra z portalu Ktoś Ruszał Moje Płyty wezmą udział: 

Adam "Łona" Zieliński - raper, autor tekstów, producent muzyczny
Natalia Przybysz - piosenkarka i autorka tekstów,
Agata Trafalska - autorka tekstów piosenek
Grzegorz Nawrocki - wokalista, autor tekstów, współzałożyciel zespołu Kobiety