poniedziałek, 19 lutego 2024

Inside Seaside 2024: RY X wystąpi w Gdańsku!

Uwaga miłośnicy subtelności, delikatności i pięknych melodii! Do składu tegorocznej edycji Inside Seaside dołącza RY X, by zaprezentować wam pełen emocji, intymny muzyczny spektakl! 

 


 

Muzyka tego artysty to nieustanne poszukiwanie więzi między naturą, duchem i ludzkim doświadczeniem. Ekspresja oraz wrażliwość stanowią główną oś jego twórczości, która zdobyła uznanie w postaci platynowych i złotych płyt, nominacji do nagrody GRAMMY, a w ostatnich latach ponad miliarda odtworzeń w serwisach streamingowych. Jeśli kochasz takie muzyczne nurty jak indie folk, pop i ambient, muzyka Australijczyka przypadnie Ci do gustu! 

Koncertował i występował na całym świecie, współpracował z orkiestrami, a także produkował płyty artystów takich jak Drake, Diplo, Black Coffee i John Legend. Tworzył muzykę do oper, teatrów tańca, projektów multimedialnych, a także do filmów. Jego ostatni album „Blood Moon” ukazał się w 2022 roku, a przed kilkoma dniami zaprezentował nowy utwór „All I Have” pokazując, czego można się spodziewać po jego koncercie na tegorocznej odsłonie Inside Seaside.

 

Australijczyk dołącza do lineup’u i tegorocznego headlinera festiwalu, zespołu IDLES. 

Inside Seaside odbędzie się w dnia 9-10 listopada 2024 na terenie kompleksu Amber Expo.

Uwaga! W sprzedaży są jeszcze bilety z tańszej, zimowej puli. Pula Winter Tickets dostępna będzie do 29 lutego. Znajdziecie je tu:  https://www.eventim.pl/artist/inside-seaside-festival/

A więcej festiwalowych wieści na www.insideseaside.pl