czwartek, 1 lutego 2024

Emocjonalna podróż do wnętrza duszy - nowy singiel tria Livgone

Emocjonalna, atmosferyczna podróż ku najgłębszym zakamarkom duszy? Takie dźwięki znajdziecie w najnowszej propozycji od tria Livgone, które tym samym zapowiada swój debiutancki album.

 


 

Uczucia i emocje bardzo trudno ubrać w słowa, wyrazić w pełni, a niekiedy nawet uświadomić je sobie. Nieco łatwiej oddać je poprzez sztukę. Szczerą, pełną refleksji wypowiedź, będącą zapisem osobistych doświadczeń i formą ich przepracowania proponuje w swoim najnowszym singlu trio Livgone.

"Watching Them Feel" to wciągająca i niezwykle piękna zapowiedź debiutanckiego albumu tria, które współtworzą Elise Aranguren, Michał Kiełbasa i Emil Svensson. "Almost There" ukaże się 22 marca 2024 nakładem Svart Records.

Znajdziecie tu pełne mroku, atmosferyczne kompozycje prowadzone wyjątkowym, eterycznym głosem Elise, plasujące się na pograniczu doom metalu, post rockowej przestrzenności i emocjonalnej melodyjności. Znajdą tu coś dla siebie miłośnicy twórczości włoskiej Messy, szczerych muzycznych wypowiedzi Emmy Ruth Rundle i GGGOLDDD, jak i kanadyjskiego Godspeed You! Black Emperor, a przede wszystkim intymnej muzyki, która trafia prosto w serce. Elise zawarła w tekstach kompozycji zapisy osobistej walki, wewnętrznych emocjonalnych burz i związanego z tym wszystkim poczucia pustki. To twórczość, której zrealizowanie wymagało niezwykłej odwagi, determinacji i pokonania własnych słabości. 

Singlowi towarzyszy przepiękny teledysk, który wyreżyserował i zrealizował Kendy Ty.

Album można już zamówić tutaj:

https://svartrecords.com/en/product/livgone-almost-there/12037