wtorek, 13 lutego 2024

2 tygodnie do koncertów Depeche Mode!

Macie plany na końcówkę lutego? Zdecydowanie warto spędzić ten czas na koncertach, a tym bardziej, gdy jest to wyjątkowa okazja na spotkanie z legendarnym zespołem. Już za dwa tygodnie do Polski powrócą Depeche Mode i zagrają dwa koncerty w Łodzi!


Tego zespołu nikomu nie trzeba przedstawiać - na całym świecie sprzedali ponad sto milionów płyt. Depeche Mode to żywa legenda i zespół, który niezmiennie od lat zachwyca pełnymi energii koncertami, prezentując zarówno ponadczasowe hity jak i utrzymane na bardzo wysokim poziomie nowe kompozycje. Obecna trasa koncertowa to okazja do promocji wydanego w marcu ubiegłego roku albumu "Memento Mori", który jest hołdem Dave'a Gahana i Martina Gore'a dla zmarłego przyjaciela i współzałożyciela zespołu Andy'ego Fletchera.


Depeche Mode zagrają w łódzkiej Atlas Arenie 27 i 29 lutego 2024. Jako support wystąpi Humanist. Na koncerty zaprasza Live Nation Poland.

Bilety na oba koncerty legendy są nadal w sprzedaży: https://www.livenation.pl/show/1430822/depeche-mode-memento-mori-world-tour-2024/l%C3%B3dz/2024-02-27/pl 

Więcej informacji tu: https://www.miedzyuchemamozgiem.pl/2024/01/depeche-mode-w-polsce-juz-za-miesiac.html