wtorek, 14 listopada 2023

Mystic Festival 2024: Na koń! Furia, Chelsea Wolfe, Vio-Lence i Ghostkid dołączają do składu!

Znamy coraz więcej szczegółów na temat przyszłorocznej edycji Mystic Festival. Z radością odkrywamy przed wami kolejne karty, bo szykuje się niezapomniany czerwcowy czas w Stoczni Gdańskiej. Do programu dołączają Chelsea Wolfe, Furia, Vio-Lence oraz Ghøstkid.
Chelsea Wolfe

Amerykańska pieśniarka, która w sobie tylko znany sposób łączy żywioły – metalowy ciężar z amerykańskim folkiem, gotycką posępność z industrialnym chłodem. Najwyższa kapłanka mroku powraca w lutym 2024 z albumem „She Reaches Out To She Reaches Out To She” (dokładnie 9.02, więcej tu: https://www.miedzyuchemamozgiem.pl/2023/10/chelsea-wolfe-wyda-nowy-album.html), a już w czerwcu będzie nas hipnotyzować, wzruszać i straszyć w Stoczni.


Furia


Doskonale wiecie, jaką sceniczną bestią jest dziś Furia, jak oryginalny i porywający jest ich muzyczny koncept, bo tłumnie przybywaliście na koncerty w ramach zakończonej właśnie jesiennej trasy Ślązaków. Nie możemy pozwolić na to, by piec w „Hucie Luna” zgasł, więc Zespołu Pleśni i Końca nie może zabraknąć w tym roku w Gdańsku. Na koń!Więcej o nowej płycie tu: https://www.miedzyuchemamozgiem.pl/2023/10/furia-huta-luna-10102023.html

A tak było na koncercie: https://www.miedzyuchemamozgiem.pl/2023/11/furia-zamilska-owls-woods-graves-krzta.html


Vio-Lence


Fani doskonale wiedzą, że Furia działa w ramach kolektywu Let The World Burn, a wydany w 2022 roku mini-album Vio-Lence, pierwszy od wielu, wielu lat z nowym materiałem, nosi tytuł – no właśnie – „Let The World Burn”! Nie ma przypadków, są tylko znaki… Vio-Lence przybywają do nas z Bay Area, żeby pokazać, jak się gra prawdziwy, oldskulowy thrash metal.

 
Ghøstkid


Jak doskonale wiecie, Mystic Festival to połączenie klasyki z przyszłością, starego z nowym. Nowe trendy w metalu - i okolicach, bo w muzyce grupy słychać też industrial, nu-metal, a nawet trap - na festiwalu reprezentować będzie Ghøstkid. Zadebiutował w 2020 roku świetnie przyjętym albumem nazwanym po prostu „Ghøstkid”, a wydanym niedawno singlem „Heavy Rain” zapowiada kolejny rozdział. Będziemy częścią tej opowieści.

 


 

 Na Mystic Festival 2024 zapraszamy do Gdańska Stoczni w dniach 5-8 czerwca. W programie m.in. Bring Me The Horizon, Machine Head, Bruce Dickinson, Accept, Satyricon, Chelsea Wolfe, Biohazard, Thy Art Is Murder, Life Of Agony, Leprous, Graveyard, Furia, Suffocation, Vio-Lence, Lord Of The Lost, High On Fire, Ithaka, Asphyx, Orange Goblin, Mysticum, Blackgold, Endseeker, Humanity’s Last Breath, Lamp of Murmuur, Wayfarer, Ghøstkid i Sanguisugabogg.


Więcej informacji i bilety: www.mysticfestival.pl.

Obecnie w sprzedaży:
- Karnety czterodniowe Early Bird, w cenie 749 złotych.
- Karnety czterodniowe VIP, w cenie 1299 zł.

Karnety możecie nabyć również za pośrednictwem serwisu eBilet – w ofercie sprzedaż ratalna. Kupujesz dziś, płacisz później.

Organizatorem festiwalu jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym. W jego skład wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.