środa, 18 października 2023

Mystic Festival 2024: Poznaliśmy pierwszego headlinera imprezy

Spektakularne show Bring Me The Horizon zwieńczy jeden z festiwalowych dni – Brytyjczycy przyjeżdżają do Gdańska ze swoją następną generacją ciężkiego rocka. Tym samym poznaliśmy pierwszego z headlinerów przyszłorocznej edycji festiwalu! 

 


 

 


Bring Me The Horizon

„Six feet and the dead's still breathing / Don't give a fuck if my heart stops beating…” – kilka dni temu serca fanów Bring Me The Horizon zabiły szybciej, bo usłyszeli nowy singel grupy, fantastyczny „DArkSide”. Czyżby długo wyczekiwany album „Post Human: Nex Gen” miał się wkrótce ukazać? Tego potwierdzić nie możemy, za to wiemy na pewno, że Bring Me The Horizon przyjadą w czerwcu do Gdańska, by zagrać dla was w Stoczni! Brytyjczycy zaczynali od deathcore’owych kopniaków, by z czasem poszerzyć spektrum swoich zainteresowań o inne odcienie metalu, rocka alternatywnego, a nawet – nie bójmy się tego słowa – popu. Bring Me The Horizon to zespół, którego horyzonty muzyczne nie mają granic, podobnie jak pomysły scenograficzne na oszałamiających koncertach. Będziecie państwo wgnieceni w ziemię.

Na Mystic Festival 2024 zapraszamy do Gdańska Stoczni w dniach 5-8 czerwca. W programie m.in. Bring Me The Horizon, Bruce Dickinson, Accept, Satyricon, Thy Art Is Murder, Life Of Agony, Suffocation, Lord Of The Lost, Ithaka, Asphyx, Orange Goblin, Blackgold, Humanity’s Last Breath i Sanguisugabogg.


Więcej informacji i bilety: www.mysticfestival.pl.

Obecnie w sprzedaży:
- Karnety czterodniowe Early Bird, w cenie 749 złotych.
- Karnety czterodniowe VIP, w cenie 1299 zł.

Karnety możecie nabyć również za pośrednictwem serwisu eBilet – w ofercie sprzedaż ratalna. Kupujesz dziś, płacisz później.

Organizatorem festiwalu jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym. W jego skład wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.