czwartek, 1 czerwca 2023

Wakacyjna trasa europejska Steve'a von Tilla!

Te koncerty to spełnienie marzeń fanów post metalu, którzy lubią czasem zanurzyć się w nieco bardziej melancholijnych dźwiękach. W solową europejską trasę koncertową po pandemicznej przerwie wyruszy lider Neurosis, Steve von Till, który zaprezentuje swoje subtelniejsze oblicze. Albumy takie jak "A Deep Voiceless Wilderness", "No Wilderness Deep Enough" czy "Harvestman" to podobny ciężar emocjonalny jak w dokonaniach Neurosis, tylko wyrażony przy pomocy innych środków. Okazja, by doświadczyć tych emocji na żywo już pod koniec lipca oraz w sierpniu. Gdzie? Sprawdźcie poniżej! 


Steve von Till rozpocznie swą podróż po Europie od Krakowa, do którego zawita 27 lipca by zagrać w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha. Zaprasza Knock Out Productions! Następnie wyruszy do Czech, Niemiec, Holandii, Anglii, Francji, Skandynawii i zakończy trasę w Berlinie. Szczegóły na stronie artysty: 

https://www.vontill.org/news/steve-von-till-announces-select-live-dates-in-the-eu-throughout-july-and-august

 
Bilety na polski koncert są dostępne tu:  www.ebilet.pl  (miejsca siedzące)

Na ten, który odbędzie się w Berlinie natomiast tu: https://www.greyzone-tickets.de/produkte/737
    
      

Steve Von Till w wersji solowej nie wykorzystuje w swojej ekspresji growlu, ale na dialogi subtelności i ciszy. W jego wydaniu cisza potrafi skruszyć jeszcze bardziej niż najgłośniejszy przester. Jego pieśni sięgają do estetyki country i folk i poruszają do głębi. Słuchając tej muzyki nie ma już odwrotu. Brzmi bardzo sugestywnie i angażuje bez reszty. To rytuał i głębokie doznanie emocjonalne, oczywiście po stokroć silniejsze niż odsłuch płyt artysty. Możecie o nich poczytać tu: 

A Deep Voiceless Wilderness https://www.miedzyuchemamozgiem.pl/2021/05/steve-von-till-deep-voiceless.html

Harvestman https://www.miedzyuchemamozgiem.pl/2022/01/steve-von-till-harvestman.html