czwartek, 1 czerwca 2023

Nowy singiel od Queens Of The Stone Age

 Poznaliśmy drugą zapowiedź "In Times New Roman...", nowego albumu Queens Of The Stone Age.   "Carnavoyeur" prezentuje bardziej subtelne i hipnotyzujące oblicze zespołu. Posłuchajcie! 
To piękny utwór, w którym złowieszcza aura splata się z mocniejszymi riffami i partiami perkusji, charakterystycznymi dla twórczości QOTSA. Nad całością góruje mroczny, a zarazem melodyjny wokal Josha Homme'a, który otula odbiorcę ciepłym i melancholijnym brzmieniem. Nie brakuje tu także psychodelicznej i tak, oczywiście, że mrocznej energii. 

To nie wszystko!


"In Times New Roman..." ukaże się 16 czerwca, zaś w przeddzień premiery fani są zaproszeni do świętowania wydania albumu na imprezach MIDNIGHT CLUB, które odbędą się w sklepach płytowych i pubach w 23 krajach! MIDNIGHT CLUB rozpocznie się 15 czerwca o godzinie 23:00. W Polsce odbędzie się w salonie WINYLOWA w Warszawie, który jako jedyny w Polsce zaprezentuje przedpremierowy odsłuch płyty, którą będzie można także nabyć - w tym limitowane wersje kolorowych winyli, wraz z niespodziankami dla fanów, o których sklep będzie informował wkrótce.

 
Queens of the Stone Age będzie jedną z gwiazd tegorocznego Open'er Festival w Gdyni.