poniedziałek, 12 czerwca 2023

Mystic Festival 2024 - znamy datę przyszłorocznej edycji!

Emocje, ogrom wzruszeń, walka z przeciwnościami losu, gigantyczne wyzwanie i potężna satysfakcja, że mamy w Polsce, w tak fantastycznym miejscu jak gdańska stocznia, tak piękne święto muzyki tworzone z serca i z pasji - Mystic Festival 2023 to już historia, którą fani, organizatorzy i współpracownicy będą pamiętać chyba do końca życia. Żeby nie było wam smutno, że już po wszystkim, za kilka dni pojawią się tutaj wspomnienia, do których będzie można wracać. Tymczasem Mystic Coalition proponuje, by zapisać w kalendarzach przyszłoroczną datę festiwalu i pomyśleć już teraz o zaplanowaniu sobie wakacji w Gdańsku na początku czerwca. Mystic Festival 2024 odbędzie się w dniach 5-8 czerwca 2024 na terenie Stoczni Gdańskiej i niedawno ruszyła sprzedaż biletów na przyszły rok. 

 Kurz i emocje jeszcze długo nie opadną, podobnie jak trudno będzie doczyścić barierki po koncercie Watain, uprzątnąć tonę serpentyn i konfetti po doskonałym występie Gojiry, odetkać sponiewierane basem uszy na koncertach na Park Stage, czy porządnie wywietrzyć salę klubu B90, która przeżywała przez kilka minionych dni prawdziwe oblężenie za sprawą takich występów jak Carpathian Forest,Voivod czy fenomenalny Sleep Token. Trudno będzie też uspokoić wciąż silnie bijące serce na myśl o tym, co wydarzyło się na kilku koncertach tegorocznej edycji. Te 4 dni wiele mnie nauczyły - przyniosły masę wyzwań i zwycięską walkę z emocjami i bólem, ale przede wszystkim spełnienie kilku koncertowych marzeń. Mam nadzieję, że wasze także się spełniły, a jeśli nie, to trzymam kciuki, by spełniły się w przyszłości.


Mystic Festival 2024 odbędzie się w Gdańsku, Stoczni, na doskonale już wam znanym terenie, od 5 do 8 czerwca. Karnety na to wydarzenie właśnie trafiły do sprzedaży, w dwóch, ściśle limitowanych wariantach:

- 4-dniowe karnety Blind Bird – cena 699 zł (obowiązuje do 30.09 lub do wyczerpania puli)
- 4-dniowe karnety VIP – cena 1299 zł (obowiązuje do wyczerpania puli).

Są tu: https://www.mysticfestival.pl/ 

Podobnie jak organizatorzy zachęcam was, by nie zwlekać z kupnem karnetów. Po pierwsze dlatego, że liczba miejsc na Warm Up Day będzie znowu ograniczona, a po drugie dlatego, że wszystkich nas  dotykają ekonomiczne turbulencje, z inflacją i skokowym wzrostem kosztów energii oraz transportu na czele. Niestety taniej już nie będzie. W przypadku 4-dniowych karnetów Blind Bird udało się wciąż utrzymać tegoroczną cenę karnetu.Do zobaczenia w Gdańsku! A w tak zwanym międzyczasie wypatrujcie relacji i galerii ze wszystkich czterech dni edycji  2023 już za kilka dni! I oczywiście ogłoszeń na kolejną edycję festiwalu!