środa, 14 czerwca 2023

This Will Destroy You i The Ocean zagrają w Poznaniu i w Krakowie!

Uwaga miłośnicy post rockowego, pejzażowego malowania dźwiękami! This Will Destroy You oraz The Ocean Collective wyruszą jesienią na co-headlinerską trasę po Europie i wpadną na koncerty do Polski pod koniec września! 26 września zagrają w Poznaniu w Tamie i dzień później w Krakowie przy Kamiennej 12. Na koncerty zapraszają Knock Out Productions i Winiary Bookings!


 

Amerykańskie This Will Destroy You swoje długie, nastrojowe kompozycje buduje łącząc eksperymenty z udziałem efektów gitarowych ze zmianami tempa. W ich muzyce słychać inspiracje takimi gatunkami jak shoegaze, doom metal czy post-rock, które to zespół wykorzystuje do kreowania swojego indywidualnego brzmienia. Na przestrzeni już blisko 20 letniej kariery skomponowali niezliczoną ilość utworów, które zostały wykorzystane w filmach (m.in. „World War Z”, „Foxcatcher”), dokumentach, stacjach telewizyjnych (MTV oraz VH1) oraz przy okazji wydarzeń sportowych (m.in. Super Bowl, Stanley Cup). W kwietniu grupa poinformowała o pracach nad nowym, będącym następcą wydanego w 2020 roku “Vespertine”, albumem, a my mamy nadzieję, że chociaż jego małą część usłyszymy we wrześniu. 


Na koncercie nowości nie zabraknie na pewno od urzędującego w Berlinie The Ocean. Zespół 19 maja podzielił się ze światem swoją najnowszą płytą “Halocene”, która jawi się jako ostatni rozdział ich inspirowanej paleontologią serii wydawnictw. Więcej o niej poczytacie tu: 

 https://www.miedzyuchemamozgiem.pl/2023/05/the-ocean-holocene-19052023.html


 

W trakcie swojej niesamowitej kariery The Ocean koncertowali m.in. z Opeth, Mastodon, Mono, The Dillinger Escape Plan, Anathema, Between the Buried And Me i Devinem Townsendem, a także występowali na najważniejszych festiwalach, w tym: Roskilde, Dour, Pukkelpop, Roadburn, Wacken, With Full Force, Summer Slaughter, Summer Breeze i Graspop.

 A tak było w ubiegłym roku w Warszawie: https://www.miedzyuchemamozgiem.pl/2022/09/the-ocean-llnn-playgrounded-warszawa.html


Sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek 16.06 o godzinie 10:00

Poznań:  https://bit.ly/THIS_WILL_DESTROY_YOU_POZ

Kraków:  SKLEP KNOCK OUT