poniedziałek, 8 maja 2023

Lingua Ignota odwołuje trasę koncertową

Tym razem smutne wieści. Z powodów zdrowotnych swoją europejską trasę koncertową odwołuje Lingua Ignota. Artystka nie zagra w Warszawie 16 maja i w Poznaniu 17 maja. Poniżej informacja od organizatorów, Winiary Bookings: 

Jest nam bardzo przykro, ale właśnie otrzymaliśmy komunikat, że Lingua Ignota jest zmuszona odwołać swoją nadchodzącą europejską trasę z powodów zdrowotnych. Mamy nadzieje, że artystka szybko powróci do zdrowia i będziemy w stanie sprowadzić ją do Polski już wkrótce. Wszystkie dotychczas zakupione bilety można zwracać w punktach sprzedaży.

 
Są już także wieści od Artystki:

 Jestem zdruzgotana, że muszę odwołać moją europejską trasę koncertową z powodu intensywnego zaostrzenia wcześniejszego urazu kręgosłupa. Wiedziałam, że coś jest nie tak po występie w Chicago, a ból nasilił się w ciągu tygodnia. Lekarz poinformował mnie, że loty i dalekie podróże są obecnie w moim przypadku niemożliwe, dopóki nie wyzdrowieję. Kręgosłup mnie przeraża, ale mam nadzieję, że dzięki odpoczynkowi i fizjoterapii za kilka miesięcy wrócę do normalności, więc powinienem być w stanie zobaczyć się z Wami w Londynie w październiku. Ogromnie przepraszam wszystkich fanów, którzy będą rozczarowani, mój zespół, który poświęcił tyle czasu i energii, aby ta trasa się odbyła, a zwłaszcza Midwife, która znalazła czas w swoim grafiku, żeby do mnie dołączyć.

 

Ja także trzymam mocno kciuki, by Kristin wyzdrowiała i udało się zaprosić artystkę do nas w przyszłości.