środa, 31 maja 2023

Greenleaf na 2 koncertach w Polsce

Szwedzki stoner rockowy Greenleaf w ramach trasy "𝗗𝗲𝗮𝗱 𝗜𝘀 𝗧𝗵𝗲 𝗦𝗼𝘂𝗻𝗱 𝗧𝗼𝘂𝗿" odwiedzi dwa polskie miasta! Towarzyszyć im będzie nowozelandzki zespół Earth Tongue. Koncerty odbędą się 16 sierpnia w krakowskiej Alchemii i 17 sierpnia w warszawskiej Hydrozagadce. Zaprasza Soulstone Gathering! 
𝗚𝗿𝗲𝗲𝗻𝗹𝗲𝗮𝗳 (Szwecja) - stoner rock:
 
Nikt nie wie czemu Skandynawowie są tak dobrzy w rock'n'rolla, nie jest to natomiast ważne kiedy słucha się niezwykle chwytliwych i doskonale zagranych numerów tej szwedzkiej załogi. Greenleaf dostarcza przede wszystkich piosenek, które nuci się kiedy jedziesz samochodem lub bierzesz prysznic.
Największym zainteresowaniem cieszy się słynna już płyta "Agents of Ahriman" z ich prawdopodobnie największym przebojem - "Stray Build Woman" oraz doskonale wyprodukowana, czysta i lekka "Trails & Passes".. Nowy wokalista Arvid Jonsson i jego miękki głos wprowadzają do muzyki Greenleaf niezwykły, rasowy klimat.
Idealne dla fanów Truckfighters, Graveyard, The Atomic Bitchwax, Mars Red Sky czy... The Devil and the Almighty Blues.
 
 

 
𝗘𝗮𝗿𝘁𝗵 𝗧𝗼𝗻𝗴𝘂𝗲 (Nowa Zelandia) - stoner pop:
Earth Tongue w skrócie, to… wybuchowy stoner pop naładowany fuzzem z soczystym wokalem i uderzającą perkusją. Musicie to sprawdzić!
Zwroty akcji rodem z science-fiction? U tej formacji to norma! To zespół, który porywa swoją dziwnością i muzycznym bałaganem, w którym… aż miło się zatopić.
Po wydaniu debiutanckiego albumu “Floating Being” w 2019 roku za pośrednictwem wytwórni Stolen Body Records, Earth Tongue odbył trasę koncertową po Australii, Wielkiej Brytanii i Europie.
 


 
 
Early Bird - 69 zł (sprzedaż 𝗲𝗮𝗿𝗹𝘆 𝗯𝗶𝗿𝗱 𝘁𝗿𝘄𝗮 𝘁𝘆𝗹𝗸𝗼 𝗽𝗿𝘇𝗲𝘇 𝟮 𝘁𝘆𝗴𝗼𝗱𝗻𝗶𝗲 od ogłoszenia koncertu!)
Regular sale - 89 zł
w dniu koncertu na bramce - 100 zł