środa, 26 kwietnia 2023

Still Corners na trzech koncertach w Polsce!

Lekka, urzekająca ciepłem i delikatnością muzyka w sam raz na letni wieczór? Winiary Bookings mają dla Was fajną propozycję! W sierpniu na trzy koncerty do Polski przyjadą Still Corners! 

 


 

 

Tessa Murray i Greg Hughes doskonale wiedzą, jak budować nastrój przyjemny, niezobowiązujący, jak zrelaksować po długim dniu. “The Trip”, “Black Lagoon” czy “The Message” to utwory, które podbiły w ostatnich latach serca entuzjastów dream popu na całym świecie.Koncerty zespołu we Wrocławiu, Poznaniu i Warszawie bez wątpienia będą wieczorami, których przyjemny, letni klimat zapamiętamy na długo!


 

Still Corners zagrają w następujących terminach:
 

8 sierpnia we Wrocławiu w Starym Klasztorze: STILL CORNERS / 8.08.23 / Stary Klasztor, Wrocław
9 sierpnia w Poznaniu w Tamie:  STILL CORNERS / 9.08.23 / Tama, Poznań
10 sierpnia w Warszawie w Proximie: STILL CORNERS / 10.08.23 / Proxima, Warszawa

Bilety już są w sprzedaży na www.winiarybookings.pl 

 

Grupa została założona krótko po tym, jak Murray i Hughes przypadkowo trafili na siebie na londyńskim dworcu. Od tego momentu zespół tworzy muzykę, która jest jednocześnie refleksyjna, poszukująca i romantyczna. Po wydaniu kilku singli formacja podpisała kontrakt z wytwórnią Sub Pop, we współpracy z którą ukazał się ich debiut “Creatures of an Hour” oraz drugi album “Strange Pleasures”. Od 2016 Still Corners wydają muzykę pod szyldem własnego Wrecking Light Records. Płyty “Dead Blue”(2016), “Slow Air”(2018) oraz “The Last Exit” (2021) umocniły pozycję zespołu jako jednego z czołowych przedstawicieli dream popu w ostatniej dekadzie.

O "The Last Exit" poczytacie tu: https://www.miedzyuchemamozgiem.pl/2021/01/still-corners-last-exit-22012021.html

A tu recenzja z ostatniego występu zespołu w Polsce: https://www.miedzyuchemamozgiem.pl/2019/06/still-corners-poznan-blue-note-8062019.html