czwartek, 13 kwietnia 2023

Koncerty Masacre i In Twilight's Embrace już za moment!

Uwaga fani metalu! W tym tygodniu odbędą się bardzo ciekawe wydarzenia. Na dwa koncerty przyjeżdża do nas kolumbijski Masacre, a co więcej trasę rozpoczynają In Twilight's Embrace, Odium Humani Generis i Kurhan. Kto? Gdzie? Kiedy? Sprawdźcie poniżej. Na koncerty zaprasza Left Hand Sounds!

 


 

O ile często nadużywane jest określenie legendarny, tak w przypadku MASACRE po prostu nie wypada pisać inaczej. Powstała w 1988r. grupa z powodzeniem podbijała światowy underground swoimi taśmami demo "Colombia... imperio del terror" (1989) oraz "Cáncer de nuestros días" (1990). Swoją pozycję ugruntowała wydaną w 1991 roku w kultowej Osmose Productions płytą "Requiem". Była to druga pozycja w rodzącym się dopiero katalogu wytwórni (zaraz po "Worship Him" SAMAEL!). Jest to ich pierwsza w bogatej historii wizyta na europejskim kontynencie! Niebywała wręcz gratka i uczta dla wyznawców starej szkoły Death Metalu, ale również dla wszystkich, którzy nie wahają określać się mianem METALOWCA!

Legendę poprzedzą wojownicy metalu ze stolicy Peru, Limy - GOAT SEMEN! Powstały w 2000 roku zespół hołduje wszystkiemu, co najgorsze i obrzydliwe, a ich bluźnierczy, dziki Death/Black Metal utrzymany jest w duchu mistrzów z SARCÓFAGO, BLASPHEMY i BEHERIT! Wspaniała okazja aby przekonać się o pierwotnej metalowej sile rodem z Ameryki Południowej!

Kolumbijskie Masacre podbija Europę po raz pierwszy w swojej historii!

Masacre (death metal, Kolumbia)

Goat Semen (death/black metal, Peru)

16.04. Bielsko-Biała, Rudeboy
szczegóły: https://fb.me/e/3uoP9OH1u

17.04. Warszawa, VooDoo
szczrgóły: https://fb.me/e/zpd896gs

bilety do nabycia w sieci Ticketos: bit.ly/LHS_Ticketos

 

“Non miserere nostri Domine”, “nie miej zmiłowania, nasz Panie” - słyszymy na ostatniej płycie In Twilight’s Embrace. Już dziś zespół rusza w polską trasę w jakościowym towarzystwie Odium Humani Generis i Kurhan. Zmiłowania, łaski nie będzie. Bilety już w sprzedaży.

13.04 Chorzów, Leśniczówka 

14.04 Kraków, Klub Spotkań Poczta Główna

15.04 Krosno, Rock Klub Iron 

16.04 Warszawa, VooDoo

20.04 Wrocław, Liverpool

21.04 Poznań, Next Fest*

22.04 Olsztyn, Scena Zgrzyt

23.04 Gdańsk, Drizzly Grizzly


bilety do nabycia w sieci Ticketos: bit.ly/LHS_Ticketos

    70zł (przedsprzedaż)

    80zł (w dniu koncertu)

*karnety na Next Fest w sieci Eventim!

 
In Twilight’s Embrace

Po premierze płyty "Lifeblood" i kilkudziesięciu koncertach zagranych w 2022 r. w Europie, In Twilight's Embrace ruszają w polską trasę. 18 lat w służbie czarnego metalu śmierci i polskiego rocka, hc/punkowe korzenie i żadnych świętości. W tym roku, ITE wyda swój “Lifeblood” na winylu w Terratur Possessions, a latem zagra na festiwalu Beyond The Gates w Bergen, u boku m.in. Pentagram, Deicide, Gorgoroth i Enslaved. Zanim to jednak nastąpi bądźcie pewni jednego: STAL BĘDZIE KUTA w Polsce. 


dla fanów: Dissection, Marduk, In Solitude

 
 
Odium Humani Generis

Już wcale nie ciekawostka, a jeden z lepiej otrzaskanych ze sceną zespołów polskiego Black Metalu. Wydany pod koniec zeszłego roku minialbum “Zarzewie” sam w sobie jest najlepszym powodem, by Odium Humani Generis byli częścią tej trasy. Są z Łodzi, czyli polskiej ziemi obiecanej; po równo fabryki snów, i koszmarnej jawy.

dla fanów: Sacrilegium, Vemod, Taake, stara Furia
 


 
Kurhan

Po wydanej w zeszłym roku płycie “Wieża”, śląski Kurhan rusza na koncerty. Zapamiętały w szaleństwie metal. Przemoc i finezja. Czysta brudna energia. Paradoks i paroksyzm. Pamięć mięśniowa i kobieta-lis.


dla fanów: Angelcorpse, Absu, Perdition Temple

: