środa, 12 kwietnia 2023

Knock Out Productions zaprasza na wiosenne koncerty

Choć kwiecień w pełni i sporo koncertów przed nami (szczegóły tu), warto spojrzeć kilka tygodni w przód, by nie przegapić niczego istotnego! Tym razem mam dla Was porcję informacji od Knock Out Productions, którzy z entuzjazmem i zapałem zapraszają na bardzo różnorodny zestaw wydarzeń! 

 Już na początku maja w Krakowie, Lublinie i we Wrocławiu zagra Steve Vai - wirtuoz i jeden z najwspanialszych gitarzystów wszechczasów. 5 maja w Krakowie zaprezentuje się zaś absolutna legenda black metalu - Watain

6 maja w Krakowie, 7 maja w Warszawie i dzień później w Gdańsku zupełnie odmienne wrażenia zapewnią Mono i GGGOLDDD - szykujcie się na post-rocka, ambient, trip-hop, a przede wszystkim emocje wymiatające w podłogę.

9 maja warto zajrzeć do Warszawy, gdzie jazzową klasykę we współczesne szaty ubierze Diana Krall i dzielnie sekundujący jej zespół.

Fani mocniejszych wrażeń tego samego dnia mogą za to wybrać się do Łodzi. Właśnie tam metalowa ekstraklasa na poziomie popularnościowym i wykonawczym w postaci Sabaton, Babymetal oraz Lordi odstawi taki występ, że będzie się o nim mówiło przez długi czas.

18, 19 i 20 maja warto zarezerwować na pobyt w Krakowie. To właśnie tam znajdziecie najlepsze rzeczy w kategorii "potężnie i wolno". Skład Soulstone Gathering z pewnością was nie zawiedzie. W końcu headlinerem będą Corrosion of Conformity i Uncle Acid & the Deadbeats.

Pamiętacie przełom wieków i bezczelnie przebojowe rockowo-funkowo-rapowe hity Incubus? To 7 czerwca zapraszamy na ich koncert w Krakowie. Gwarantujemy, że będzie intensywnie.Tego dnia w Warszawie wystąpią też Escape The Fate. W Gdańsku rozpocznie się natomiast Mystic Festival.Bilety na koncerty są przez cały czas dostępne w sklepie internetowym Knock Out Music Store.

Więcej o koncertach, które odbędą się w maju i w czerwcu już niedługo!