wtorek, 21 marca 2023

Show Me The Body na trzech koncertach w Polsce

 Lubisz niekonwencjonalne koncerty? Cenisz bezpośredni kontakt zespołu z publicznością? Wybierz się koniecznie na koncert Show Me The Body. Grupa odwiedzi nas już w wakacje i w lipcu zagra w Krakowie, we Wrocławiu i w Warszawie. Na koncerty zaprasza Winiary Bookings! 
Show Me The Body to zespół, którego zaszufladkowanie byłoby dużym błędem. Muzyka Amerykanów jest wybuchową mieszanką hardcore punka, hip-hopu i sludge’u, która aż kipi od emocji. Założone w Nowym Jorku przez Juliana Pratta i Harlana Steeda SMTB za sprawą swojej muzyki i koncertów szybko zdobyło zainteresowanie publiczności. Występując w niekonwencjonalnych miejscach, np. pod mostem, w mieszkaniach czy pustostanach grupa pokazała, że duży nacisk kładzie na kontakt oraz usuwanie barier pomiędzy nimi a fanami. W zeszłym roku ukazał się ich trzeci, bardzo dobrze przyjęty album “Trouble the Water”. 

Show Me The Body wystąpi 11 lipca w krakowskim Zaścianku, 12 lipca we Wrocławiu w Klubie Łącznik i 13 lipca w warszawskiej Hydrozagadce.

Szczegóły w wydarzeniach: 

 
Namiastka tego, co zdarzy się już w lipcu poniżej: 
 

 Bilety są tu: www.winiarybookings.pl