poniedziałek, 20 marca 2023

Ben Howard przyjedzie do Polski!

 Fource Poland przygotowali dla fanów atmosferycznej melodyjności piękną niespodziankę. 12 lipca do Warszawy zawita Ben Howard, jeden z najważniejszych i najbardziej intrygujących brytyjskich songwriterów. Artysta zagra na Letniej Scenie Progresji. Wiele się zmieniło od czasu kiedy brytyjski muzyk Ben Howard wydał w 2011 roku kultowy już, potrójnie platynowy debiut “Every Kingdom”. Obecnie jego dorobek można podzielić na aż cztery odrębne rozdziały, w ramach których wykreował swoje własne uniwersum i brzmienie, tętniące życiem za sprawą akustycznego oraz elektronicznego instrumentarium. Do tego wyjątkowego świata będzie można dołączyć już 12 lipca 2023 roku w Warszawie, podczas koncertu artysty na Letniej Scenie Progresji.

W ciągu ostatniej dekady do dorobku Bena dołączyły między innymi dwa albumy, które podbiły szczyty brytyjskiej listy sprzedaży: “I Forget Where We Were” (2014) oraz najnowszy “Collections From The Whiteout” (2021). Obecnie kończy on pracę nad swoją 5. płytą, która otworzy kolejny etap jego kariery, a jej fragmenty latem zabrzmią również na żywo, obok największych przebojów z dotychczasowej dyskografii. Koncerty Bena Howarda to porywające doświadczenie, opisane przez The Times jako ,,czarujące, wręcz transcendentalne”. Na scenie towarzyszy mu duży zespół wraz z którym dają intensywne i niezapomniane show.

Ben Howard zawita do Warszawy na Letnią Scenę Progresji 12 lipca 2023 roku. Bilety w cenie 159 zł trafią do sprzedaży 24 marca (godz. 10:00) na fource.pl, GoOut.pl, eBilet.pl, Eventim.pl, Going.pl, Ticketmaster.pl oraz stacjonarnie w Empikach.

Szczegóły są tu: https://fource.pl/pl/events/ben-howard-23/