środa, 29 marca 2023

Mystic Festival 2023: Wpadnij na finał Road To Mystic do Drizzly Grizzly!

Chcecie posłuchać fajnej muzyki na żywo, ale kończą wam się środki, inflacja dobija i trzeba ograniczać wydatki na każdym kroku? Tym razem nie musicie się martwić o koszty! Mystic Coalition, organizatorzy Mystic Festivalu serdecznie zapraszają  na finał konkursu Road To Mystic, podczas którego wyłoniony zostanie zespół, który zagra podczas tegorocznej edycji festiwalu! Wydarzenie odbędzie się 13 kwietnia w Drizzly Grizzly, wstęp na koncerty jest wolny! Poczujcie klimat festiwalu już w kwietniu!

 


 

Mystic Coalition i Antyradio po raz drugi organizują konkurs Road to Mystic, którego zwycięzca wystąpi w czerwcu na Mystic Festival. W tym roku koncert finałowy odbędzie się 13 kwietnia 2023 roku w klubie Drizzly Grizzly. Chcielibyśmy zaprosić was do uczestniczenia w tym wydarzeniu - w końcu nic tak nie wpływa na werdykt jury, jak reakcja publiczności… 
 
Pamiętajcie, że głosowanie trwa do końca miesiąca - do piątku 31 marca. O tu: 


5 kwietnia poznamy  wyniki głosowania - trzy lub cztery zespoły, które na deskach festiwalowego Sabbath Stage zawalczą o występ na tegorocznym Mystic Festivalu. Występy konkursowe oceniać będzie jury w składzie: Adam Brzeziński, Bartosz Cieślak, Jarosław Anzhellmo Giers, Jarosław Kowal i Jarek Szubrycht.
 

Wydarzenie potrwa od godziny 16 do godziny 19, a tuż po nim przeniesiemy się do sąsiadującej dużej sali klubu B90, gdzie na festiwalowej Shrine Stage zagrają Soliwork, Kataklysm i Horizon Ignited.  

Dołączajcie do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/902353700846624/?active_tab=about

W czasie Road to Mystic będziecie mogli nie tylko poczuć festiwalowy klimat, ale również zaopatrzyć się w bilety kolekcjonerskie (karnety 3-dniowe i 4-dniowe VIP) na Mystic Festival 2023, jak również zakupić bilety na występ Soilwork + Kataklysm + Horizon Ignited, który odbędzie się w sąsiednim klubie B90 tego samego dnia, po konkursie.  

O koncercie Soilwork więcej tu: 

 https://www.facebook.com/events/657385579178570

Na festiwalu wystąpi ponad 90 zespołów, w tym m.in. Ghost, Danzig, Gojira, Meshuggah, Behemoth, Electric Wizard, The Hellacopters, Testament, Watain, Moonspell, Perturbator, Exodus, Dismember, Voivod, Alcest, Sleep Token, Unleashed, Carpathian Forest, Grave, Soen, Phil Campbell and the Bastard Sons (z setem Motörhead), Godflesh, Primitive Man, Earthless, Lucifer i Greg Puciato. Mystic Festival 2023 odbędzie się 7-10 czerwca w Gdańsku, na znanym już wam terenie Stoczni. 
 
Bilety na Mystic Festival 2023 dostępne na: mysticfestival.pl