środa, 25 stycznia 2023

Kid Kapichi na pierwszym koncercie w Polsce!

Szukasz rockowego zespołu, który gra konkretnie i z pomysłem? Sprawdź koniecznie, co proponują Kid Kapichi, którzy tchnęli nowego ducha w brytyjskiego rocka. W superlatywach wypowiada się o nich Liam Gallagher, który cytuje ich teksty, a grono fanów grupy rośnie z każdym koncertem. Coś w tym musi być. Okazja, by to sprawdzić już 4 marca w warszawskiej Hydrozagadce. 
Klasyczne połączenie głośnych gitar, dynamicznej perkusji i melodyjnego wokalu, a wszystko podpalone świeżością i młodością. Kid Kapichi znają się na rzeczy. Czy zostaną następcami Oasis?  To pokaże czas, ale bez wątpienia warto sprawdzić, jak ten zespół brzmi na żywo.

Ich pełnoprawny debiut “This Time Next Year” narobił sporo zamieszania na brytyjskiej scenie niezależnej. Poza wyjątkowym brzmieniem (produkcja Doma Craika z Nothing But Thieves) chłopaki z Kid Kapichi nie boją się poruszać ważnych i niewygodnych tematów, stając naprzeciw ksenofobicznym nastrojom panującym na przedmieściach Zjednoczonego Królestwa.


 

Pierwsza europejska trasa koncertowa i koncert w Polsce już niebawem – sprawdzajcie ich zanim zrobią to inni! Kid Kapichi zagrają w warszawskiej Hydrozagadce już 4 marca, a bilety na to wydarzenie w cenie 69 zł są dostępne w regularnej sprzedaży na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, eBilet.pl, Going.pl oraz stacjonarnie w Empikach.

Przed grupą wystąpią inni Brytyjczycy, z zespołu Snayx