poniedziałek, 19 września 2022

The Comet Is Coming na 4 koncertach w Polsce!

Lubisz techniczne wyrafinowanie, ale nie ekscytuje cię to, co tradycyjne? Szukasz czegoś oryginalnego i nietuzinkowego, wykraczającego poza gatunkowe ramy? Za kilka tygodni przyjedzie do Polski na cztery koncerty rewelacyjny zespół, który łączy w swojej muzyce wpływy jazzu, rocka i elektroniki. The Comet Is Coming zagrają w Krakowie, Poznaniu, w Warszawie i we Wrocławiu już na początku listopada. Na wydarzenia zaprasza Follow The Step. 

 


 

Zespół, na czele którego stoi charyzmatyczny saksofonista Shabaka Hutchings, znany między innymi z Sons Of Kemet to prawdziwy wulkan energii! Koncerty The Comet Is Coming to widowiska, które przenoszą do innego wymiaru, eksplodują w czasoprzestrzeni i są niesamowitym przeżyciem.

Po rewelacyjnym koncercie na ON AIR Festival w Warszawie zespół powróci do Polski na cztery występy. Grupa zagra w następujących lokalizacjach: 

2 listopada - Poznań, Tama

3 listopada - Wrocław, Zaklęte Rewiry

4 listopada - Kraków, Hype Park //Kamienna 12

5 listopada - Warszawa, Praga Centrum

Polskie występy będą niepowtarzalną okazją, by posłuchać na żywo najnowszych nagrań zespołu, które już 23 września ukażą się w ramach albumu "Hyper - Dimensional Expansion Beam". 


 Szczegółowe informacje znajdziecie pod poniższymi linkami: