poniedziałek, 12 września 2022

Moonspell, Insomnium, Borknagar... - Ultima Ratio Fest już za miesiąc we Wrocławiu!

Dokładnie za miesiąc, 12 października fanów melodyjnego metalu czeka wyjątkowe święto. We wrocławskim klubie A2 zaprezentują się portugalscy mistrzowie mroku, Moonspell, którzy zaprezentują się w towarzystwie zespołów Insomnium, Borknagar, Wolfheart oraz Hinayana. Na koncerty zaprasza Winiary Bookings. 
MOONSPELL łączy siły z Insomnium, Borknagar, Wolfheart i Hinayana i wspólnie wyruszają w europejską trasę Ultima Ratio Fest 2022! Zespoły zobaczymy 12.10.2022 we wrocławskim klubie A2 i będzie to jedyny przystanek w Polsce podczas tej wyjątkowej trasy po starym kontynencie. Aby uczcić swoją niesamowitą, 30-letnią karierę, ukoronowaną najnowszym i świetnie przyjętym albumem studyjnym “Hermitage”, niekwestionowani królowie mroku i melancholii, MOONSPELL ogłosili szereg koncertów, na które wyruszą wraz z przyjaciółmi. 
 
 


 
 
Skład Ultima Ratio Fest 2022 nie jest przypadkowy. Zestawienie Moonspell z fińskimi mistrzami melodyjnego death metalu Insomnium, uznanym progresywno black metalowym Borknagar, fińskim, cieszącym się coraz większą popularnością Wolfheart i Hinayaną - czyli wschodzącą gwiazdą sceny melodic death metal, powoduje, że tej trasy nie może ominąć żaden fan metalu! 
 
Frontman Moonspell, Fernando Ribeiro, opisuje to koncertowe ogłoszenie w kilku słowach: “Muzycznie będzie to prawdopodobnie najlepsza trasa w jakiej kiedykolwiek Moonspell brał udział. Będziemy świętować nasze 30-lecie razem jako zespół w niesamowitym towarzystwie, a jeśli lubisz zespoły, które „robią to dla muzyki”, będzie to jedyne w swoim rodzaju doświadczenie, którego nie może przegapić żaden prawdziwy fan. Przejdziemy przez całą naszą karierę i zagramy zarówno klasyki, nowe piosenki, jak i ukryte diamenty, więc jest o co robić szum. Przygotujcie się na niezwykłą podróż w niesamowitym towarzystwie tych zespołów, prawdopodobnie najlepszą i najbardziej serdeczną trasę koncertową 2022 roku.”
 
“ULTIMA RATIO FEST 2022”: MOONSPELL +INSOMNIUM +BORKNAGAR +WOLFHEART +HINAYANA
 
CZASÓWKA: wejście g.18:00, start 18:30 
MIEJSCE: A2, Wrocław
ORGANIZATOR: Winiary Bookings

 

 

Więcej informacji tu: https://www.facebook.com/events/1072432039960520

Bilety znajdziecie tu: https://winiarybookings.pl/wydarzenie/ultima-ratio-fest-2022/pazdziernik-2022 


 

Do zobaczenia :)