czwartek, 1 września 2022

Hangman's Chair gościem specjalnym podczas trasy Paradise Lost!

Uwaga fani mroku, doom'u i gotyku! Już za nieco ponad miesiąc rozpocznie się trasa koncertowa znanych i kochanych w naszym kraju Paradise Lost! Poznaliśmy gości specjalnych. Wraz z zespołem w drogę wyruszy formacja Hangman's Chair! Panowie zagrają na wszystkich koncertach poza czterema, które odbędą się w Hiszpanii. Tam zaprezentuje się grupa Obsidian Kingdom.


 

Muzyka Hangman's Chair pasuje charakterem do twórczości Paradise Lost jak mało która. To będą wieczory pełne niesamowitych emocji! 

 

HANGMAN'S CHAIR Angażujące wokale, pełne melancholii melodie, echa lat osiemdziesiątych - tak brzmi muzyka Hangman's Chair. Jeśli spoglądacie nostalgicznie w przeszłość do czasów, gdy w komercyjnych stacjach nikt nie bał się mroku, a popularność święciły grupy Bauhaus, The Sisters Of Mercy i The Cure, warto zwrócić na ten zespół baczną uwagę! Na pewno usłyszymy nagrania z szóstego albumu zespołu. "A Loner". Jego recenzję znajdziecie tu: 

https://www.miedzyuchemamozgiem.pl/2022/02/hangmans-chair-loner-11022022.html


Paradise Lost i Hangman's Chair zaprezentują się w Polsce na 2 koncertach - 9 października zagrają w Katowicach w P23, a 13 listopada w Radiu Lublin odbędzie się finał trasy. Na oba wydarzenia zaprasza Knock Out Productions. Koncert w Lublinie jest już wyprzedany, wejściówki na występ w Katowicach są tu: https://knockoutprod.net/pl/concert/detail/432