czwartek, 4 sierpnia 2022

Znamy datę i miejsce Mystic Festival 2023!

Słyszysz ten szczęk żelaza na horyzoncie? Mamy pierwsze wieści na temat przyszłorocznej edycji Mystic Festival! W 2023 festiwal powróci do Stoczni Gdańskiej i również odbędzie się na początku lata, w dniach 7-10 czerwca! Gotowi na cztery dni z najlepszą muzyką w przepięknej stoczniowej przestrzeni? Czterodniowe karnety trafią do sprzedaży już 9 sierpnia! 

 


9 sierpnia, do sprzedaży trafią karnety z pierwszej, najtańszej puli Blind Birds, w cenie 599 złotych.
Będą to bilety czterodniowe, dostępne do 30 września, albo do wyczerpania puli. Organizatorzy przestrzegają, by decydować się szybko, bo ilość miejsc na Warm Up Day znowu będzie ściśle ograniczona. 

Mystic Festival narodził się w 1999 roku. Pod tym szyldem wystąpiły już w Polsce największe gwiazdy metalu i okolic, m.in. Iron Maiden, Judas Priest, Slayer, Slipknot, Celtic Frost, Sabaton, King Diamond, Nightwish, Mercyful Fate, Opeth i Emperor. Po edycjach w Krakowie, Wrocławiu, Chorzowie i Katowicach, a także po kilku latach przerwy, Mystic Festival wrócił na mapę w 2019 roku w Krakowie, by wreszcie znaleźć swoje miejsce w unikalnej przestrzeni gdańskiej Stoczni.

Kto był, zapewne chętnie wspomni, kto nie był – może pożałować oglądając poniższy aftermovie


W uszach przestało dzwonić? Rany odniesione w bitwach pod sceną już się zagoiły? Zatem czas na nowy rozdział - 9. edycję Mystic Festival, która odbędzie się w Gdańsku od 7 do 10 czerwca 2023.

Organizatorem festiwalu jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90

Byliście na edycji 2022? Ja będę ją wspominać długo. Jeśli macie ochotę wrócić do tych emocji, zapraszam poniżej: 

Warm Up Day 2022 

Day 1

Day 2

Day 3

Zaglądajcie też tu: https://www.mysticfestival.pl/pl Będzie się działo!