piątek, 8 lipca 2022

Nadchodzi 11 edycja Undergramy Festival!

Masz zespół, ale nie wiesz, jak zacząć? Nagrałeś materiał, ale nie wiesz, jak dostać się do świadomości odbiorców? Chcesz zaprezentować swoją twórczość? Nie masz jeszcze kontraktu płytowego? Zgłoś się na Undergramy Festival! To coroczna impreza organizowana przez Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie, gdzie młode lub niespecjalnie znane zespoły mają szansę zaprezentować się przed jury i zdobyć cenne nagrody, które mogą przeznaczyć na rozwój. Konkursowi towarzyszy występ gwiazd. Tegoroczna edycja odbędzie się już 30 lipca, tradycyjnie w parku przy CKiS w Tczewie. Kogo posłuchamy tym razem?

 


UWAGA! Do 17 lipca organizatorzy czekają na Wasze zgłoszenia konkursowe. To niepowtarzalna okazja, by zaprezentować swoje umiejętności przed profesjonalnym jury i zdobyć atrakcyjne nagrody. Dla zespołów przewidziane są nagrody pieniężne, których łączna pula wynosi 8.000 zł brutto (do podziału według oceny jury).

Zgłoszenie powinno zostać wysłane drogą elektroniczną na adres: jlangowski@ckis.tczew.pl, dostarczone osobiście lub wysłane pocztą (listem poleconym za potwierdzeniem odbioru) na adres:

Centrum Kultury i Sztuki
ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 10
83-110 Tczew
z dopiskiem „UnderGramy”

Tu znajdziecie kartę zgłoszeniową i regulamin konkursu: 

Regulamin UnderGramy - pobierz

Karta zgłoszenia UnderGramy - pobierz

 

Finaliści wyłonieni przez jury zaprezentują się przed publicznością. Ich występy poprzedzą koncert ubiegłorocznych laureatów konkursu, fantastycznego zespołu Yantra oraz tegorocznej gwiazdy, Spiętego, czyli Huberta Dobaczewskiego znanego z Lao Che, który zaprezentuje swój solowy materiał z albumu "Black Mental", o którym miałam przyjemność  opowiadać tu: https://soundrive.pl/pl/article/3743/spiety-black-mental


Zespół występuje w składzie:

Spięty - wokal, gitara

Bartek Kapsa  - perkusja, sampler

Mikołaj Zieliński - bas, klawisze

Patryk Kraśniewski – klawisze

 

O zespole Yantra możecie poczytać tu:

 
recenzja EPki: https://miedzyuchemamozgiem.blogspot.com/2021/09/yantra-on-becoming-human-ep-1102021.html

 

Wydarzenie odbędzie się 30 lipca w parku za CKiS, położonym przy ul. Wyszyńskiego 10 w Tczewie i rozpocznie się o godzinie 18:00.