piątek, 17 czerwca 2022

PODCAST: Między Uchem A Mózgiem gościem Diabelstwo On Air!

Jakie plany na weekend? Właściwie jesteśmy w jego środku ze względu na czwartkowe święto, ale może macie trochę wolnego czasu w sobotnie południe? Jeśli tak, to zapraszam serdecznie na coś absolutnie wyjątkowego. Jutro tuż po 12 usłyszymy się na antenie Radia Praga, w audycji Diabelstwo On Air!O czym porozmawiamy? O fotografii, o Mystic Festivalu, miłości do muzyki i wszystkim tym, co przyjdzie nam do głowy.

Więcej znajdziecie w opisie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2994253937502222/?ref=newsfeed

Prowadząca, która jest pasjonatką, dziennikarką i fotografką o swojej audycji opowiada tak: 

"Odnaleźć klucz do umysłu szaleńca chciał podług Brama Stokera dr Seward. Badał na kartach powieści “Dracula” przypadek niejakiego Renfielda, który postradał zmysły podczas wizyty w Transylwanii. I bynajmniej nie chodzi w tymże toku myślenia o próbę zrozumienia jego żądzy krwi, raczej skupić się należy na owym kluczu.
 
Co nas inspiruje, co nas fascynuje, co nas uskrzydla? Prawdopodobnie odpowiedzi będzie tyle, ile nas wszystkich człowieków na tym świecie się podziewa. Pozwolicie więc, iż skoncentruję się na rzeczach, bez których niejako moje życie nie miałoby tylu barw, nie byłoby czasami energetyczne i straciłoby swój dziwaczny sens.
 
A zatem, ponieważ nikt się raczej nie spodziewał tej hiszpańskiej inkwizycji, tematyka audycji będzie oscylować wokół tematów ważnych, moich pasji związanych z dobrą muzyką, kulturą, fotografią, ideami, dzięki którym “fruwam swoje słonie” - czyli metaforycznie mówiąc, spełniam swoje marzenia. Czasami też będzie o tym, co mnie osobiście irytuje i wkurza, oczywiście z zachowaniem zdrowego rozsądku.
 
Nie zabraknie też gości, którzy nie tylko mają coś do powiedzenia, lecz także czy może przede wszystkim inspirują!"
 

Jak i gdzie słuchać ? 

Radio Praga: https://www.radiopraga.pl/

Stream alternatywny: http://4stream.pl:18060

 

Zapraszam serdecznie w imieniu prowadzącej i swoim :)