piątek, 17 czerwca 2022

Jesienna trasa Tides From Nebula. W roli gości Yantra i Wishlake

Uwaga miłośnicy pejzażowego malowania dźwiękami, urzekających melodii i kosmicznych doświadczeń! Uwielbiani nie tylko przez fanów post-rocka Tides From Nebula po trzech latach przerwy wracają na trasę i odwiedzą 11 miast. Gdzie zagrają? Sprawdźcie poniżej.


"Wstaliśmy, otrzepaliśmy się i wracamy do Was zdeterminowani, jak nigdy wcześniej." - tak deklarują zwarci i gotowi muzycy, którzy stęsknili się za publicznością i po serii koncertów festiwalowych, podczas których odwiedzą między innymi gdański United Arts Festival i aleksandrowski Summer Dying Loud, postanowili ruszyć w trasę klubową. 

Koncerty Tides From Nebula to za każdym razem dźwiękowo-wizualna uczta na najwyższym poziomie. Piąty album zespołu, "From Voodoo To Zen" już wkrótce doczeka się następcy i bardzo możliwe, że na koncertach usłyszymy nowe nagrania!

Bardzo możliwe, że mieliście już przyjemność spotkać się z zespołem na koncercie, ale jeśli nie, to może przekona was któraś z relacji, którą zamieściłam na tej stronie. Jest ich kilka, więc nie będę was tu zarzucać linkami, po prostu w pole wyszukiwania w lewym górnym rogu wpiszcie nazwę zespołu ;)

Tides From Nebula wystąpią kolejno w następujących miastach:


 Szczegóły organizacyjno-biletowe po kliknięciu w datę. 

Na trasie zespołowi będą towarzyszyć Yantra oraz Wishlake. Pierwszy z zespołów dał się już poznać za sprawą doskonałej EPki "On Becoming A Human", o której pisałam tu: https://miedzyuchemamozgiem.blogspot.com/2021/09/yantra-on-becoming-human-ep-1102021.html

Sprawdźcie też rozmowę z zespołem: https://miedzyuchemamozgiem.blogspot.com/2021/10/yantra-zespo-cay-czas-jest-w-procesie.html


 

Wishlake to natomiast projekt, o którym możecie poczytać np tu: https://www.facebook.com/wishlakemusic   W poniższym utworze solo na gitarze zagrał znany niegdyś ze współpracy z TFN Adam Waleszyński.


 

To jak, widzimy się? :)