czwartek, 16 czerwca 2022

Zeal & Ardor na 3 koncertach w Polsce!

Fani Zeal & Ardor będą mieli w tym roku wiele powodów do radości. Oprócz występu na sierpniowym United Arts Festival szwajcarski zespół odwiedzi nas jeszcze trzykrotnie pod koniec roku, w ramach trasy klubowej, by zagrać w Gdańsku, Warszawie i Krakowie. Na koncerty zapraszają Klub B90 i Knock Out Productions.  


Od czasu ukazania się ich przełomowego singla „Devil Is Fine” i premiery debiutanckiego albumu, Zeal & Ardor nie przestaje zaskakiwać. Muzyka zespołu to fuzja brzmień względnie niekompatybilnych i przekaz bez eufemizmów, a koncerty to widowiska pełne pasji, energii i talentu. 

Projekt łączący wpływy spirituals, black metalu i różnych odchyłów elektroniki, który docelowo powstał jako forumowy żart? Tu mogło nie wyjść nic, a wyszło wszystko. Zeal & Ardor już od momentu debiutanckiego "Devil Is Fine" wciąż zaskakuje słuchaczy, wrzucając do przepastnego wora inspiracji wszystko, co akurat ma pod ręką. 

W takich sytuacjach dosyć łatwo o przesyt, lecz ansambl sterowany przez Manuela Gagneuxa traktuje eklektyzm jedynie jako jeden ze środków, nie cel sam w sobie. Kluczem tej muzyki pozostaje diabeł wywoływany na różne sposoby, bo jak wiadomo, to postać wielowątkowa, więc posiadająca więcej niż jedną twarz. 


 

 

Zeal & Ardor zagrają kolejno: 

5.12.2022 Gdańsk - B90

6.12.2022 Warszawa - Proxima

7.12.2022 Kraków - Hype Park/Kamienna 12

 

Bilety na koncerty znajdziecie tu: https://knockoutmusicstore.pl/wydarzenia (Warszawa, Kraków) i tu: 

https://www.b90.pl/pl/zeal-ardor (Gdańsk)

 

Więcej o zespole tu: 

recenzje: 

Wake of  a nation EP: https://miedzyuchemamozgiem.blogspot.com/2020/10/zeal-ardor-wake-of-nation-ep-23102020.html 

Zeal & Ardor:  https://miedzyuchemamozgiem.blogspot.com/2022/02/zeal-ardor-zeal-ardor-11022022.html

relacja z koncertu u boku Behemoth: https://miedzyuchemamozgiem.blogspot.com/2019/10/behemoth-ecclesia-diabolica-baltica.html