poniedziałek, 7 marca 2022

God Is An Astronaut wystąpią w Poznaniu i w Warszawie

Świetnie znana polskim fanom irlandzka post-rockowa grupa God Is An Astronaut wyrusza w europejską trasę koncertową! Okazja jest wyjątkowa - w 2022 roku artyści świętują 20-te urodziny swojego pierwszego albumu “The Beginning of the End”. Zespół wystąpi w naszym kraju na dwóch koncertach - 9 kwietnia w poznańskiej Tamie i dzień później, 10 kwietnia w warszawskim klubie Niebo.


Zespół pod wodzą braci Kinsella powraca do Polski na koncerty regularnie. Setlista kwietniowych występów będzie oparta w dużej mierze o utwory z jubileuszowej płyty, lecz nie zabraknie też nagrań z albumów "All Is Violent, All Is Bright" czy najnowszego "Ghost Tapes #10". 

God Is An Astronaut wzrusza fanów instrumentalnego rocka od ponad dwóch dekad, stając się jednym z najbardziej rozpoznawalnych zespołów z post-rockowego nurtu.  To wszystko dzięki unikatowemu połączeniu intensywnej, rockowej zadziorności, eterycznych i emocjonalnych pejzaży dźwiękowych i budzącej podziw dynamiki z lekką dozą elektroniki. Dzięki swojemu wyjątkowemu stylowi i konsekwencji w twórczości muzycy zaskarbili sobie serca fanów na całym świecie. 

Ich drugi, studyjny album „All Is Violent, All Is Bright” to dla wielu fanów zespołu opus magnum ich dyskografii, a słuchacze niezwykle chętnie wracają do takich kompozycji jak „Fragile”, „All Is Violent, All Is Bright”, „Forever Lost” czy „Fireflies and Empty Skies”. Trudno szukać w ich dyskografii bardziej przebojowej, spójnej, ale zarazem niepokojącej i intensywnej składanki 10 utworów, które pozwalają nam przenieść się w blisko 50-minutową podróż po innym świecie.

 
 Bilety na koncerty znajdziecie na stronie organizatora, Winiary Bookings: 

Warszawa: https://winiarybookings.pl/buy/?rid=2212445


Sprawdźcie też bieżące aktualności: