czwartek, 13 stycznia 2022

“Przebudzenie Tyranów 2022”: Vader ogłasza ogólnopolską trasę!

UWAGA miłośnicy metalowego wykopu! Szykuje się piękna trasa! Left Hand Sounds, Knock Out Productions oraz Massive Music zapraszają na koncerty legendy polskiego death metalu – zespołu Vader.

 


 

Szczegółowy program wydarzenia dostępny będzie nieco później,  wiemy już natomiast jak dokładnie prezentuje się trasa:


17 II 22 -  Wrocław, A2 | DOŁĄCZ NA FB
18 II 22 -  Warszawa, Progresja | DOŁĄCZ NA FB
19 II 22 -  Kraków, Hype Park | DOŁĄCZ NA FB
20 II 22 -  Katowice, P23 | DOŁĄCZ NA FB
22 II 22 -  Gdańsk, B90 | DOŁĄCZ NA FB
23 II 22 -  Szczecin, Kosmos | DOŁĄCZ NA FB
24 II 22 -  Poznań, U Bazyla | DOŁĄCZ NA FB
25 II 22 -  Łódź, Scenografia | DOŁĄCZ NA FB
26 II 22 -  Skarżysko Kamienna, Semafor | DOŁĄCZ NA FB
27 II 22 -  Bydgoszcz, Fabryka Lloyda | DOŁĄCZ NA FB

 

Vader to legenda nie tylko polskiej sceny, ale jeden z najbardziej konsekwentnych i najciężej pracujących zespołów death metalowych świata. 

Od czasów wykucia pierwszych dźwięków pod szyldem Vader minie niebawem 40 lat i nie da się zaprzeczyć, że to właśnie kompozycje Petera Wiwczarka były tytułowym „przebudzeniem tyranów” polskiej sceny ekstremalnej i zburzyły Żelazną Kurtynę również w materii muzyki.

 

Peter o nadchodzących koncertach:

Na lutowe koncerty w Polsce szykujemy wyjątkowy zestaw utworów. Bieżący rok to czas wielu jubileuszów: 30 lat od wydania debiutanckiego „The Ultimate Incantation”, 25-lecie albumu „Black to the Blind” oraz 20-lecie obchodzić będzie „Revelations”. Z tego ostatniego przypomnieć Wam chcemy dawno niegrany, epicki „Revelations of Black Moses” oraz nigdy niegrany „Whispers”. Z okazji tego, że już na wiosnę pojawi się piękna reedycja wydawnictwa „Sothis”, muzyki z tej płyty również nie zabraknie.

Przypomnimy również pieśni z początkowego, polskojęzycznego okresu Vader. Nie zabraknie „Tyranów Piekieł” czy „Necropolis”, ale też „Giń Psie” czy „Przeklęty na Wieki”. Będzie też kilka innych niespodzianek. W zestawie live pojawią się także ostre dźwięki z „Solitude in Madness” czy wspominanego ostatnio „De Profundis”. Zapraszamy!

Bilety będą dostępne w sprzedaży już piątku (14 stycznia), od godziny 10:00.

CENY BILETÓW:
I pula – 90 zł – przedsprzedaż do dnia poprzedzającego dany koncert w: Knock Out Music Store oraz w sieciach Ticketos i eBilet
II pula – 100 zł – w dniu koncertu

Wszystkie bilety elektroniczne będzie można wymienić na druki kolekcjonerskie przy wejściu na koncert.  :)