wtorek, 11 czerwca 2024

Dwa wyjątkowe koncerty Archive w Krakowie!

To będzie wyjątkowa gratka dla miłośników muzycznych podróży w głąb duszy. Niezwykle ceniony w naszym kraju kolektyw Archive planuje wznowienia swoich kultowych albumów oraz wyjątkową trasę koncertową, w którą wyruszy na początku 2025 roku. 

Kolektyw wystąpi w Polsce dwukrotnie i zagra dwa specjalne koncerty w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie, odpowiednio 24 i 25 lutego 2025. Pierwszego wieczoru muzycy wykonają materiał z "You All Look The Same To Me" i "Noise", zaś kolejnego z czterech części "Controlling Crowds" !!!  Na koncerty zaprasza Live Nation Polska!

 


 

 

Założyciel Archive, Darius Keeler zapowiedział trasę następująco:


"Reakcja na występy w Paryżu była naprawdę oszałamiająca! Wiedzieliśmy, że nasze albumy są uwielbiane przez naszych fanów i zajmują szczególne miejsce w sercach ludzi, ale nigdy wcześniej nie próbowaliśmy niczego na taką skalę, grając cztery albumy w całości!

To będzie dla nas wyjątkowe doświadczenie, radość i niezwykła podróż. Tak bardzo rozwinęliśmy się jako zespół koncertowy od czasu nagrania tych albumów, że jest to okazja do powrotu do tych piosenek i zaprezentowania ich na żywo w sposób, w jaki nie mogliśmy tego zrobić wcześniej. To będą wyjątkowe koncerty, nie mogę się doczekać!".


Zespół opublikował nowy utwór My Last z udziałem byłego wokalisty Craiga Walkera. Piosenka to nigdy wcześniej niepublikowany utwór, nad którym zespół pierwotnie pracował na potrzeby albumu Noise z 2004 roku. My Last znajdzie się na edycji deluxe zremasterowanego albumu Noise, wraz z 7 innymi wcześniej niepublikowanymi utworami z czasów You All Look The Same To Me i Noise.


Zremasterowane i wydane na winylu po raz pierwszy w ramach projektu są również albumy Controlling Crowds I-III i IV zespołu, z 10 wcześniej niepublikowanymi utworami.

Wszystkie cztery zremasterowane albumy zostaną wydane 20 września 2024 roku. Więcej o wydawnictwach tutaj: https://www.miedzyuchemamozgiem.pl/2024/04/beda-reedycje-albumow-archive.html


Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 12 czerwca o godz. 13:00 
Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 13 czerwca o godz. 11:00

Bilety trafią do ogólnej sprzedaży w piątek, 14 czerwca o 11 i będą dostępne tu: https://www.livenation.pl/artist-archive-24957