czwartek, 4 kwietnia 2024

Gioli & Assia zagrają w Warszawie

Pierwsze damy włoskiego elektro, Gioli & Assia, powracają do Polski! Żeński duet łączący house, techno, indie i pop wystąpi na jedynym w tym roku koncercie w naszym kraju, który odbędzie się 25 listopada w warszawskim klubie Progresja. Na ten wyjątkowy występ zaprasza Winiary Bookings! 

 Ich współpraca zaczęła się na zasadzie relacji managerki i artystki, ale w 2016 roku ewoluowała i od tego czasu wspólnie działają na płaszczyźnie artystycznej. Gioli skupia się na instrumentach (fortepian, wiolonczela, perkusja, handpan), natomiast Assia śpiewa i gra na gitarze. Jako że wszystko robią na swoich zasadach, to w tym samym roku założyły własną wytwórnię, Diesis Records, z wykorzystaniem której dzielą się ze światem swoją twórczością. Muzyka duetu to płynące, swobodne połączenie house’u, techno, indie i popu, z którego powstaje niezwykle oryginalne, electro-popowe brzmienie.


Jeszcze większą popularność zyskały za sprawą DiesisLive, czyli streamów, podczas których swoje sety odgrywały w pięknych okolicznościach przyrody. Legendarna już seria została wyświetlona na YouTubie ponad sto milionów razy i udowodniła tylko, że duet Gioli & Assia to istny wulkan wielowymiarowej kreatywności. Współpracowały z tak legendarnymi markami jak Dolce & Gabbana oraz Armani, a na bieżący rok planują podbijać świat dalej - za sprawą nowej EP “RESSURECTION (ACT I)” oraz epickiej trasy koncertowej.Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w piątek 5 kwietnia o godzinie 10:00.

https://bit.ly/GIOLI_AND_ASSIA_WWA