czwartek, 7 marca 2024

Dom Zły rusza w trasę już za tydzień!

Wydali rewelacyjny album, a teraz wyruszają z nim w najdłuższą w karierze trasę koncertową. Kto taki? Dom Zły. Muzycy z Puław już za tydzień rozpoczną wspólną podróż po Europie, która wystartuje w gdańskim Wydziale Remontowym i potrwa aż do 20 kwietnia. Poza północną, środkową i południową częścią naszego kraju zespół pojedzie też do Pragi i do Berlina, a w tej podróży towarzyszyć mu będą bardzo ciekawe supporty. Na koncerty zaprasza Chroma Music!

 


 

 

Przed premierą swojej czwartej płyty mówili o niej tak: 

"Te niecałe 46 minut muzyki skonstruowane jest ze wszystkich (często bardzo trudnych) emocji, których doświadczyliśmy na przestrzeni ostatnich dwóch lat. Oddamy w Wasze ręce 8 nowych utworów, których głównym kontekstem jest próba połączenia ze sobą i swoją wrażliwością. Ku pogrzebaniu serc." 

Obdarzona mrocznym, silnym głosem i pełna charyzmy Anna Truszkowska wraz z przyjaciółmi z zespołu nagrała album bardzo dojrzały, przemyślany i dopracowany. To bardzo osobista podróż obudowana bardzo dosadną, głęboką muzyką. Jest mrok, jest niepokój, są emocje na dłoni, czyli wszystko to, co na świetnej płycie metalowej być powinno. Jest też doskonały punkt wyjścia do wypełnienia tej muzyki jeszcze większą dawką potężnej energii i emocji na koncertach. 

A co ze wspomnianymi supportami?
 
Na koncertach w Gdańsku, Szczecinie, Koszalinie i Toruniu będą zespołowi towarzyszyć Serotonin Zero i Moriah Woods, która gościnnie wystąpiła w pierwszej kompozycji na nowej płycie Domu Złego. Na kolejnej odsłonie trasy do Domu Złego i Moriah dołączy Clairvoyance, którzy zagrają w Krakowie, Katowicach, Rzeszowie i Puławach. W kwietniu Dom Zły wyruszy zaś w drogę razem z zespołami z Litwy - Erdve oraz Aortes. 

Bilety na koncerty znajdziecie tu: https://goout.net/pl/dom-zly/pzmkibg/