czwartek, 22 lutego 2024

Nowy singiel BOKKI

BOKKA to jeden z najciekawszych zespołów na rodzimej scenie alternatywnej, o czym po raz kolejny można było przekonać się podczas ubiegłorocznej, jesiennej trasy koncertowej, w który zespół wyruszył wraz z Tides From Nebula.  Jeśli chcecie powspominać te emocje, koniecznie obejrzyjcie poniższy teledysk!

 


 

„RADAR to utwór, który stworzyliśmy specjalnie na nasz urodzinowy album BOKKA HITS 10  Utwór opowiada o przyjaźni, o poczuciu, że można na sobie polegać. Z tego też powodu postanowiliśmy zaprosić do niego naszego cudownego przyjaciela, który ukrył się pod pseudonimem Kazu.” Teledysk do utworu został nakręcony podczas jednego z występów listopadowych,  w warszawskiej Progresji.

 BOKKA od ponad 10 lat zaskakuje swoim nieszablonowym podejściem do wizerunku, żywiołowymi koncertami, woltami stylistycznymi - od nostalgicznego debiutu zauważonego przez Pitchfork, poprzez energetyczny album “Don’t Kiss And Tell”, kosmiczny “Life On Planet B”, na apokaliptycznym “Blood Moon” kończąc. Pozostając anonimowi od ponad 10 lat działają na własnych, unikalnych zasadach.Niebanalne podejście do tworzenia wizerunku i muzyki, wykorzystywanie nietuzinkowego, często składającego się z przypadkowych przedmiotów instrumentarium, szybko stało się znakiem rozpoznawczym zespołu. 

A jeśli już o jesiennej trasie mowa, zapraszam też tu: 

https://www.miedzyuchemamozgiem.pl/2023/11/bokka-tides-from-nebula-poznan-ck-zamek.html