czwartek, 18 stycznia 2024

Instytut Kultury Miejskiej w Gdańsku zaprasza na wyjątkową podróż do DOMu

Jeśli nie macie jeszcze planów na sobotę 10 lutego, to mam dla Was fajną propozycję.  Instytut Kultury Miejskiej w Gdańsku zaprasza na wyjątkowy koncert projektu DOM. To gratka dla miłośników refleksyjnej, psychodelicznej muzyki. W podróż zabiorą nas wspaniali artyści - Gaba Kulka, Olga Mysłowska, Maniucha Bikont, Miłosz Pękala, Piotr Domagalski, Bartosz Weber, Michał Fetler i Tomasz Ziętek
Projekt DOM wyrósł z potrzeby wspólnoty, tworzenia i grania muzyki. Jego początek to spotkanie Twórczyń i Twórców w Szklanym Domu w Warszawie, którego prywatne mieszkania stały się sceną dla artystycznej, społecznie zaangażowanej wypowiedzi.

Kierownictwo muzyczne w DOMu objął Bartosz Weber, znany między innymi z zespołów MIR, Mitch and Mitch i Baaba. Teksty piosenek napisała Aleksandra Cieślak, ilustratorka i  autorka książek (m.in. Książka do zrobienia, wystawa Elementarz Empatii /Centrum Dialogu w Łodzi), zainspirowana mądrością, którą niosą Rośliny-Nauczyciele, baśniami, buddyzmem tybetańskim, wykładami Jiddu Krishnamurtiego i pięknem przyrody.)


Bilety dostępne na: www.bilety.ikm.gda.pl