środa, 31 stycznia 2024

Diana Krall wystąpi w Sopocie!

Diana Krall roztopiła wiele serc swym eteryczno-relaksacyjnym jazzem, a jej fortepianowe partie i aksamitny głos uderzają z potrójną mocą na żywo. Wybitna kanadyjska jazzowa pianistka zagra latem w Polsce 2 koncerty. Oprócz już niemal wyprzedanego występu w krakowskim ICE 30 czerwca artystka zagra także 1 lipca w sopockiej Operze Leśnej. Przyszykujcie się na dwa letnie wieczory pełne subtelnych muzycznych doznań. Na koncerty zaprasza Knock Out Productions!

 DIANA KRALL (Kanada) jazz:
   

Jeśli na przestrzeni kilku dekad działalności zgarniasz szereg branżowych statuetek (w tym dwukrotnie Grammy) i sprzedajesz ponad 15 milionów płyt, musisz być kimś. A Diana Krall definitywnie jest kimś. Kanadyjska ekspertka od jazzu zdobyła sławę za sprawą bardzo autorskiego podejścia do gatunku. Przy zachowaniu obowiązkowego dla nurtu wysmakowania i maksymalnego obycia technicznego eksploruje przede wszystkim jego emocjonalne strony. To taka muzyka, przy której można zaznać i ukojenia, i wszystkich stanów wzruszenia. Koncertowo jest zresztą identycznie, ale w jeszcze większym natężeniu. Kilka stuknięć w klawisze fortepianu i będziecie wniebowzięci.

 

Bilety na koncert w Sopocie trafią do sprzedaży już 1 lutego o 10:00. Bilety na koncert w Krakowie są jeszcze dostępne w sieci eBilet.