środa, 24 stycznia 2024

Abbath nie zagra w Gdańsku

 UWAGA fani metalu z Trójmiasta oraz ci, którzy wybierali się na koncert Abbatha w Gdańsku! Mamy złe wieści. Abbath odwołał swój występ 30.01 w Drizzly Grizzly z powodów rodzinnych. Goście specjalni, tj. Toxic Holocaust i Hellripper wystąpią tego dnia bez zmian. Można zwracać bilety. Wszystkie szczegóły poniżej! 


Z przykrością informujemy, że Abbath nie wystąpi na gdańskim koncercie 30.01, w ramach trasy Dread Reaver Europe 2024. Powodem nieobecności zespołu jest pogrzeb matki muzyka, któremu chcielibyśmy złożyć najszczersze kondolencje.


OŚWIADCZENIE ARTYSTY:

Drodzy Fani,

Z przykrością zawiadamiamy, że musimy odwołać nasz koncert zaplanowany na 30 stycznia w klubie Drizzly Grizzly, by Abbath mógł spędzić ten dzień z rodziną i pożegnać się ze swoją niedawno zmarłą mamą.

Goście specjalni naszej wspólnej trasy: Toxic Holocaust oraz Hellripper zagrają tego wieczoru bez zmian, a niektórzy z nas pojawią się przy stoisku merchowym, by Was poznać.

W związku z tą zmianą możecie już ubiegać się o pełny lub częściowy zwrot pieniędzy za bilety zakupione na koncert.

Do zobaczenia wkrótce Gdańsk!

Abbath

 

30 stycznia w Drizzly Grizzly wciąż będziecie mogli zobaczyć koncerty Toxic Holocaust i Hellripper. Serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w wydarzeniu.

UWAGA: Możliwy jest całkowity lub częściowy zwrot zakupionych biletów!

Osoby, które zdecydują się na uczestnictwo w koncercie, otrzymają zwrot 40 zł na konto, z którego uiścili opłatę. Warunkiem otrzymania zwrotu jest napisanie  na: kontakt@drizzlygrizzly.pl z adresu, na który złożyliście zamówienie.

Jeśli jednak nie chcecie brać udziału w wydarzeniu, macie możliwość otrzymania 100% zwrotu należności za bilety - warunkiem jest napisanie  na maila: kontakt@drizzlygrizzly.pl z adresu, na który złożyliście zamówienie.

Bilety na koncerty Toxic Holocaust i Hellripper są tu: https://www.tickets.drizzlygrizzly.pl/pl/eventinfo/223/toxic-holocaust-hellripper