środa, 6 grudnia 2023

Of The Wand And The Moon wystąpi w Drizzly Grizzly!

Nadchodząca zima zapowiada się bardzo miło tym bardziej, że czekają nas bardzo ciekawe koncerty! W zimową trasę rusza jeden z najciekawszych artystów z nurtu neofolk i zawita do Trójmiasta! Of The Wand And The Moon, czyli projekt Kima Larsena zagra 2 lutego 2024 w Drizzly Grizzly!

 


 

Of The Wand & The Moon jest jednym z najbardziej popularnych projektów neofolku. Karierę zapoczątkowała debiutancka płyta “Nighttime Nightrhymes” wydana w 1999 roku, dwa lata później ukazał się album “:Emptiness:Emptiness:Emptiness:”, “Lucifer” w 2003 roku i “Sonnenheim” w 2005 roku. Po 6-letniej przerwie powrócił w 2011 roku z krążkiem “The Lone Descent”, który zebrał wiele dobrych opinii krytyków muzycznych i został nawet uznany jako arcydzieło neofolku. Jego najnowszy album “Your Love Can't Hold This Wreath of Sorrow” ukazał się aż 10 lat później. Pomimo podobieństwa do poprzedniej płyty, pojawiło się eksperymentowanie z takimi gatunkami jak postpunk i elektronika.

 
Czego możemy spodziewać się podczas koncertu? Of The Wand & The Moon zagra dla nas akustyczne wersje najpopularniejszych utworów z albumów “The Lone Descent” oraz “Your Love Can’t Hold This Wreath Of Sorrow”. 


 Do zobaczenia w lutym!

 

Więcej o projekcie i o najnowszej płycie możecie dowiedzieć się z tej rozmowy: 

https://www.miedzyuchemamozgiem.pl/2022/01/of-wand-and-moon-your-love-cant-hold.html

 

Bilety już są: https://bit.ly/Of-The-Wand-And-The-Moon-bilety