piątek, 27 października 2023

New Model Army na 4 koncertach w Polsce!

New Model Army wracają - z nowym albumem, a wraz z nim z nową trasą koncertową, w ramach której zawitają do Polski aż na 4 koncerty! Prężnie działająca od 1980 roku i powoli wkraczająca w swoją piątą dekadę scenicznej aktywności grupa zagra w marcu 2024 roku w Krakowie, Warszawie, Gdańsku i Poznaniu. Na koncerty zaprasza Live Nation Poland.

 
Nowy, szesnasty album legendarnego zespołu ukaże się już 26 stycznia 2024 roku, a zaraz po premierze muzycy ruszą w ogromną trasę koncertową po Europie. 

Muzycy rozpoczęli pracę nad "Unbroken" w 2021 roku pod wpływem sytuacji panującej w szybko zmieniającym się świecie oraz w ich prywatnym życiu. Na wczesnym etapie zdecydowali, że ich pierwszym wyborem do stworzenia miksu nowego albumu będzie legendarny Tchad Blake, który chętnie przyjął propozycję, a dziś mówi: "Niewiele rzeczy przekonuje mnie tak autentycznie. New Model Army to strzał w dziesiątkę. Wspaniale nagrany i wyprodukowany album został od początku przygotowany przez członków zespołu, więc miksowanie tych utworów było dla mnie prawdziwym wyróżnieniem". Pełen gitar, przejmujących wokali z naciskiem na bas i perkusję, które charakteryzują ich twórczość - "Unbroken" brzmi jak New Model Army, a jednak muzycy znowu dodali tam coś innego, nowego i świeżego.

Zespół wystąpi: 

8 marca 2024 w Krakowie w Klubie Kwadrat

9 marca 2024 w Warszawie w Palladium

11 marca 2024 w Gdańsku w B90

12 marca 2024 w Poznaniu w Klubie Tama


Przedsprzedaż dla klientów i osób zainteresowanych ofertą Citi Handlowy rozpocznie się w czwartek, 2 listopada o godz. 11:00

Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 2 listopada o godz. 13:00

Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 3 listopada o godz. 11:00 na LiveNation.pl


Szczegóły znajdziecie tu: https://www.livenation.pl/artist-new-model-army-329