piątek, 27 października 2023

Dawid Tyszkowski rusza w trasę po Polsce!

Jest bardzo zdolny, ma ciekawe pomysły na muzykę, przyszłość przed nim - nie pozostało więc nic innego, jak wybrać się na koncert Dawida Tyszkowskiego! Po niezwykle udanym sezonie tak wydawniczo, jak i festiwalowo, Tyszkowski zapowiada wiosenną trasę koncertową. Pod szyldem "Mój Kot Zaginął Tour" w marcu 2024 roku zawita do 8 polskich miast i wystąpi w Poznaniu, Toruniu, Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Łodzi i Warszawie. Na koncerty zaprasza Fource Poland!
Bardzo uzdolniony, wrażliwy artysta młodego pokolenia stanowi objawienie sceny alternatywnego popu. Osiąga niebywałe sukcesy i liczby niemalże od pierwszego wydanego utworu. Wokalista, kompozytor i autor tekstów, który z muzyką związany jest od dziecka. Jego nieodłącznym atrybutem jest gitara, bez której nie wyobraża sobie pracy. 


W 2022 roku Dawid Tyszkowski wydał swoją debiutancką EPkę „Nadal nie śpię”, nad którą produkcyjnie czuwał Patrick The Pan. Materiał promowała solowa trasa koncertowa, która w większości się wyprzedała. Artysta na swoim koncie ma również wyjątkowe duety – „Co i tak nadejdzie” ze Skubasem oraz „Nie całuj” z Julią Wieniawą”, a każdy z klipów ma już ok. 1,5 miliona wyświetleń na YouTubie.

Pierwsza pula biletów na trasę koncertową Dawida Tyszkowskiego trafi do ogólnej sprzedaży w poniedziałek 30 października 2023 r. o 10:00 na fource.pl, GoOut.pl, eBilet.pl, Eventim.pl oraz Ticketmaster.pl. Ceny biletów zaczynają się od 79 zł, mogą do nich zostać doliczone opłaty serwisowe.

Trasa prezentuje się następująco: 

01.03 – Poznań, Blue Note
02.03 – Toruń, NRD
03.03 – Gdańsk, Drizzly Grizzly
08.03 – Wrocław, Bezsenność
09.03 – Kraków, Poczta Główna
10.03 – Katowice, Jazz Club Hipnoza
17.03 – Łódź, Wooltura
19.03 – Warszawa, Niebo