poniedziałek, 21 sierpnia 2023

Malevolent Creation na 4 koncertach w Polsce

Agencja Ready To Rock RTR i Left Hand Sounds zapraszają na metalową trasę koncertową, której bohaterem jest nieśmiertelny Malevolent Creation Band - ikona death metalowej sceny. Grupa zagra w towarzystwie mistrzów z Witchmaster. 

 


 

Zespoły wystąpią w Polsce na 4 koncertach:

12.09, Poznań, 2progi
13.09, Kraków, Poczta Główna
24.09, Wrocław, Łącznik*
1.10, Warszawa, Hydrozagadka*


*koncerty bez Witchmaster
 

Bilety w cenach:
100 zł (pula promocyjna)
110 zł (przedsprzedaż)
120 zł (w dniu koncertu)


dostępne od 21.08 w sieci Biletomat


Malevolent Creation  (death metal - USA)

Death metalowa ikona, archetyp i paradygmat, tak bez wahania można ich określić. Z niezłomną konsekwencją niosą sztandar death metalu od jego zarania! Z pewnością przypomną niezapomniane hity z pierwszych albumów “The Ten Commandments”, “Retribution” czy “Stillborn”. Malevolent Creation to prawdziwy klasyk brzmienia florydzkiego Death Metalu, ze wszystkimi jego pierwotnymi cechami. Ostre, szarpiące riffy osadzone w gęstym, pulsującym rytmie dopełnione niszczącym wokalem - tego możecie się spodziewać. Zgotują wam prawdziwą death metalową masakrę gitarą elektryczną! Zmielą wasze mięsa!!!
Witchmaster (black/thrash metal - Polska)

Zespół można uznać za prekursora old-schoolowego revivalu muzyki metalowej w Polsce i Europie. To oni przywrócili pierwotne znaczenie słowu metal. Wściekłość, agresja, wulgarność! Nie bez kozery ich płyty ukazywały się w kultowych i szanowanych wytwórniach Pagan Records i Osmose Productions. Z upływem lat ich zęby i pazury nie uległy stępieniu, a krzesany wściekły black/thrash metal wciąż chłoszcze z okrucieństwem. Udowadniają to niedawno wydaną nakładem Agonia Records, szóstą już pełną płytą “Kaźń”. Metal ör die!