piątek, 21 lipca 2023

Szwedzka SUMA na 4 koncertach w Polsce

Głośno, potężnie i kameralnie - listopad pod kątem muzycznym zapowiada się naprawdę obiecująco, szczególnie w kontekście koncertów klubowych! Właśnie tak będzie na koncertach Szwedów z SUMA, organizowanych przez Soulstone Gathering i Piranha Music! Zespół wraz z toruńską grupą MAG zaprezentuje się w Warszawie oraz w Gdańsku.

 


 

Pochodząca z Malmö w Szwecji i założona w 2001 roku, SUMA rozprzestrzenia plagę swojej dźwiękowej wagi, przesiąkniętego hałaśliwym, halucynogennym doom metalem na świat przez ostatnie 22 lata. Przez ten czas przyciągnęli tłumy za pomocą miażdżących występów na żywo.

Oba zespoły miały już okazję wystąpić wspólnie w Toruniu w maju 2019 roku i był to koncert z kategorii POTĘŻNY. W listopadzie tego roku szykujcie się na powtórkę walcowania, tym razem w Klub Hydrozagadka (4.11) oraz Wydział Remontowy (5.11) 
 
A jeśli będziecie gdzieś w innym rejonie, to będą jeszcze 2 inne koncerty SUMA w Polsce organizowane przez Soulstone Gathering - we Wrocławiu i w Krakowie, u boku Wolvennest i E-L-R. Szczegóły tu: