wtorek, 4 lipca 2023

Cancer Bats wystąpią przed Kvelertak

Jeszcze jedna wieść z datą październikową. 27 października w Proximie w Warszawie fanów rockowo-metalowego wykopu czeka prawdziwe szaleństwo. Do Kvelertak dołączają bowiem Cancer Bats. Na koncert niezmiennie ciepło zaprasza Knock Out Productions! 
Zakochała się w nich szeroka publika, bo hardcore’owcy z Cancer Bats nie boją się niczego, mieszając punkową tkankę ze sludgem czy doom metalem. Zespół promuje zeszłoroczne “Psychic Jailbreak” i wystąpi u boku Kvelertak podczas ich jesiennej trasy!

    

KVELERTAK (Norwegia) alternarive punk, hard rock:

Gdy trzynaście lat temu zadebiutowali kultowym już “Kvelertakiem”, zwróciły się na nich oczy całego metalowego świata, ale nie tylko. W rodzimej Norwegii po dziś dzień cieszą się statusem wręcz mainstreamowym, a reszta globu ceni ich równie wysoko. Kvelertak wybudowali sobie pomnik, łącząc dziarskiego hard rocka z odrobiną black metalu i punkowym nieposłuszeństwem, co przyniosło wściekłe, a zarazem zaraźliwie przebojowe numery. W ubiegłym roku świętowali piętnastolecie działalności, choć absolutnie nie spoczywają na laurach. 

CANCER BATS (Kanada) hardcore punk:

“Jeśli chcecie wiedzieć, jak brzmi adrenalina, koniecznie posłuchajcie Cancer Bats” – w takich słowach zespół podsumował poczytny Kerrang! i trudno odmówić racji temu stwierdzeniu. Bo Kanadyjczycy grają maksymalnie wściekły oraz witalny hardcore, lecz urozmaicają go na wszelkie dostępne sposoby. Czasami może być to atak furii niczym w ekstremalnym metalu, w innych przypadkach doomowy riff prosto z piekła, a jeszcze kiedy indziej brudny, piwniczny sludge. Oni doskonale wiedzą, co robią, a na żywo uderzają z potrójną mocą. Nie przegapcie tego. 


 Bilety na koncert w stolicy są nadal dostępne w Knock Out Music Store :)