poniedziałek, 26 czerwca 2023

Steve von Till dwukrotnie w Polsce w te wakacje!

 Uwaga fani Steve'a Von Tilla i Neurosis! Na pewno już wiecie, że pod koniec lipca rozpocznie się solowa europejska trasa artysty. Jeśli przyjrzeliście się bacznie np. temu ogłoszeniu (link), zauważyliście pewnie, że kilka dat zostało jeszcze do odkrycia. Już dziś wiadomo, że jednym z tych tajemniczych dni był polski koncert! Steve Von Till zagra w Krakowie i we Wrocławiu odpowiednio 27 lipca i 22 sierpnia. Na oba koncerty zaprasza Knock Out Productions! 
Steve Von Till w wersji solowej nie wykorzystuje w swojej ekspresji growlu, ale na dialogi subtelności i ciszy. W jego wydaniu cisza potrafi skruszyć jeszcze bardziej niż najgłośniejszy przester. Jego pieśni sięgają do estetyki country i folk i poruszają do głębi. Słuchając tej muzyki nie ma już odwrotu. Brzmi bardzo sugestywnie i angażuje bez reszty. To rytuał i głębokie doznanie emocjonalne, oczywiście po stokroć silniejsze niż odsłuch płyt artysty. Możecie o nich poczytać tu: 

A Deep Voiceless Wilderness https://www.miedzyuchemamozgiem.pl/2021/05/steve-von-till-deep-voiceless.html

Harvestman https://www.miedzyuchemamozgiem.pl/2022/01/steve-von-till-harvestman.html

 


Artysta wystąpi w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie 27 lipca i we wrocławskim Starym Klasztorze 22 sierpnia. Oba koncerty będą siedzące, co pozwoli doświadczyć wyjątkowych emocji!

Bilety do Krakowa tu: https://knockoutmusicstore.pl/wydarzenia/steve-von-till

a do Wrocławia tu: https://sklep.ebilet.pl/203787883138515271