środa, 31 maja 2023

Zbliżają się koncerty Ecstatic Vision

Piranha Music oraz Soulstone Gathering zapraszają na dwa koncerty w ramach europejskiej trasy fantastycznego kwartetu z USA - Ecstatic Vision! Zespół znany z pełnych energii i nieprzewidywalnych show powróci do Polski po WSPANIAŁYM występie na zeszłorocznym Red Smoke Festival!


Warszawski koncert odbędzie się 3 czerwca w klubie Hydrozagadka, a zespołowi towarzyszyć będzie stołeczny, świetnie zapowiadający się Atom Juice. Krakowski koncert odbędzie się dzień później, 4 czerwca, w klubie Alchemia.

 

 

ECSTATIC VISION

Totalnie swobodna psychodeliczna podróż przez bezdroża, pełne furii fuzz'owe riffy, brzmienie inspirowane tym, co najlepsze w latach 70 oraz odrobina world music - tak zdefiniować można twórczość amerykańskiego kwartetu. Nie ważne czy wolisz Hawkwind, Monster Magnet, MC5 czy Kyuss - na pełnych energii koncertach Ecstatic Vision znajdziesz to wszystko i jeszcze więcej. W 2022 roku nakładem Heavy Psych Sounds ukazał się ich ostatni studyjny album "Elusive Mojo", będący najbardziej surowym, naszpikowanym rock&rollem materiałem w historii grupy. "Elusive Mojo" zostało nagrane na 2 calowej taśmie analogowej u Joe Boldizara (Sonic Praise) z udziałem Boba Pantella (Monster Magnet), to wszystko masterował ich stary druh od piwka - Tim Green (Melvins). Wiosną tego roku natomiast światło dziennie ujrzy koncertówka "Live at Duna Jam", z zapisem fenomenalnego koncertu, jaki zespół dał na wybrzeżach włoskiej Sardynii podczas swojej zeszłorocznej trasy koncertowej.

ATOM JUICE

Ekipa z Warszawy, składająca się z członków takich zespołów jak np. Weedpecker, Clockmaid czy Makiwara. Soniczne pejzaże w neo-psychodelicznym sznycie. Aktualnie pracują nad debiutanckim albumem. Mimo krótkiego stażu mają na koncie m.in. występ na Red Smoke Festival, chociaż w rodzinnym mieście będzie to ich pierwszy (!) koncert.

BILETY:
 
A jeśli nie jesteście pewni, czy warto, zajrzyjcie tu: