wtorek, 9 maja 2023

The Hives wracają z nową płytą i zagrają w Polsce!

Uwaga fani alternatywy z rock and rollowym pazurem! The Hives powracają! Pierwsze od dekady wydawnictwo zespołu ukaże się 11 sierpnia. To jednak nie wszystko. Już 19 września grupa przyjedzie do Warszawy, by wystąpić w Progresji. Na ten wyjątkowy koncert zaprasza Knock Out Productions.

The Hives to nieokiełznana, kipiąca energia, która w koncertowej odsłonie udziela się wszystkim. Do dziś pamiętam, jak na Open'er Festivalu w 2010 roku zmusili całą publiczność zgromadzoną pod Main Stage do przysiadu i spektakularnego wyskoku. 


 

Wraz z ogłoszeniem – 9 maja 2023 roku – opublikowany został pierwszy singiel z nadchodzącej płyty – „Bogus Operandi”, którego brzmienie doskonale oddaje energię, za którą zespół zaskarbił sobie tysiące fanów.

Rock został wręcz stworzony dla Szwedów. Ich charyzma, osobliwe poczucie humoru, kontrolowany luz, a przede wszystkim złote riffy i powiązania z punkiem idealnie pasują do numerów po równo żarliwych, jak i gęstych od emocji. The Hives to - w pakiecie chociażby z Backyard Babies czy The Hellacopters - właśnie jeden z takich zespołów, w którym pięknie wybrzmiewają wszystkie ww. elementy. Na koncertach dyrygują publiką, bo ich żelazna pewność siebie powoduje, że na scenie czują się jak w domu. Szwedzi z The Hives świętują w tym roku trzydziestolecie działalności, a ich wściekle garażowy, nasycony testosteronem punk’n’roll wciąż kąsa tak samo skutecznie.

 Otwarta sprzedaż biletów od 12 maja od 10:00 na: www.knockoutmusicstore.pl