czwartek, 25 maja 2023

Mystic Festival 2023: Wyrusz pod scenę z liderem Behemoth

Chwilka przerwy w festiwalowych przygotowaniach? Czemu nie! Warto poznać bliżej miasto, w którym odbędzie się festiwal. Osobisty przewodnik po Gdańsku ma dla Was lider Behemoth, Adam Nergal Darski.  

Nergal zaprowadzi was wprost spod bloku, w którym stawiał pierwsze kroki pod główną scenę Mystic Festival.Chcecie dowiedzieć się, jak wygląda biała bestia, którą drażnią kościelne dzwony? Gdzie Adam Nergal Darski prawie dokonał samospalenia i gdzie powstają nowe utwory Behemoth oraz Me And That Man? Podążajcie za tym przewodnikiem z piekła rodem i wysłuchajcie opowieści o jego Gdańsku i okolicach.


 

Jeszcze jedna sprawa związana z festiwalem. Swoją europejską trasę koncertową z powodów rodzinnych odwołał zespół Exodus. Tym samym grupa nie wystąpi podczas tegorocznej edycji Mystic Festival. Kto zatem zagra? Organizatorzy pracują nad godnym zastępstwem. Wieści już niebawem!  Bądźcie czujni! 

   
Mystic Festival 2023 odbędzie się 7-10 czerwca w Gdańsku, na znanym już wam terenie Stoczni. Więcej informacji i bilety znajdziecie na www.mysticfestival.pl.

Obecnie w sprzedaży:
- Karnety trzydniowe w cenie 699 zł.
- Karnety czterodniowe VIP w cenie 899 zł.
- Bilet weekendowy (piątek i sobota) w cenie 469 zł.
- Bilety jednodniowe w cenie 299 zł.
- Mystic Camp: nocleg – 99 zł.
- Mystic Camp: parking dla samochodu osobowego - 99 zł.
- Mystic Camp: parking dla kampera – 399 zł.

Karnety możecie nabyć również za pośrednictwem serwisu eBilet – w ofercie sprzedaż ratalna, kupujesz dziś, płacisz później.

Organizatorem festiwalu jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.